تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 72
بازدید دیروز 41,900
بازدید این ماه 944,385
بازدید کننده ماه قبل 754,639
بازدید ماه قبل 826,248
بازدید کل 28,416,568

در نشست شورای اشتغال استان اصفهان صورت پذیرفت: ارائه طرح نظام آموزشهای دوگانه توسط مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان...

در جلسه شوراي اشتغال استان اصفهان، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، طرح و اهداف نظام آموزش هاي دوگانه را ارائه داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در روزهاي نخستين سال جديد و بدليل اهميت موضوع در تحقق شعار سال نشست شوراي اشتغال استان با حضور دكتر رسول زرگرپور استاندار اصفهان، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان و تعدادي از مديران دستگاههاي اجرايي استان برگزار گرديد.
رسول زرگرپور با اشاره به بيانات مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی، اظهارداشت: برای اقدام در راستای فرمایشات رهبری می توانیم هم منتظر ابلاغ ها و چارچوب های دولت برای استان ها باشیم و هم می توانیم با استفاده از ظرفیت ها، پتانسیل ها و همچنین با شناسایی نقاط ضعف و قوت خود به تدوین چارچوب ها بپردازیم و این دو راهکار را به موازات هم پیش ببریم.
زرگرپور با اشاره به اینکه برنامه های موثری در زمینه ی اشتغال و تولید در چند سال اخیر در دولت تدبیر و امید آغاز شده است، گفت: توسعه ی تولید و اشتغال باید برنامه ی جدی همه ی مدیران در سال جاری باشد.
استانداراصفهان با بیان اینکه اصفهان از نیروهای خلاق و ظرفیت های بالایی در بخش صنعت وخدمات، کشاورزی و نیروی انسانی بهره مند است، گفت: می توانیم چارچوب ها و راهکارهای طراحی شده را بعنوان پیشنهاد برای اجرا در کلیه ی استان ها به دولت ارائه دهیم.
در ادامه اين نشست ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان با برشمردن ظرفيت هاي مهارتي و نقش مؤثر اين دستگاه در ايجاد فرصت هاي شغلي از تدوين مدل اجرايي نظام آموزش دوگانه آلمان كه بخشي از مهارت ها توسط آموزش گيرندگان در مراكز آموزش فني و حرفه اي و بخشي ديگر در واحدهاي صنعتي برگزار مي گردد، از اقدامات صورت پذيرفته بويژه همكاري و تعامل با اتاق بازرگاني، خانه صنعت و معدن، سازمان تأمين اجتماعي و اداره كل تعاون، كار و امور اجتماعي، جهت اجرايي نمودن پروژه مورد نظر، گزارشي را به شوراي اشتغال ارائه نمود.
در اين جلسه مقرر گرديد پس از اجراي آزمايش طرح و بمنظور همكاري ساير دستگاهها عملكرد سه ماهه اول در شوراي اشتغال جهت رفع نواقص ارائه گردد.
   1396/1/19 14:42    تعداد بازدید :  9493

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9493
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )