ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 22
بازدید امروز 13,590
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 977,373
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,708,649

اردیبهشت ماه در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار می گردد: کنگره ملی پژوهش و نوآوری در زیست فناوری توسط آموزشگاه آزاد زیست فناوری نوین ...

اولین کنگره ملی پژوهش و نوآوری در زیست فناوری با حضور اساتید برجسته این رشته به منظور آشنایی شرکت کنندگان با آخرین دستاوردهای زیست فناوری، تبادل اطلاعات، و همچنین ارائه راهکارهای نوین و خلاقانه به دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته در راستای دستیابی به مهارت های کسب و کار و فناوری توسط آموزشگاه زیست فناوری نوین و با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در تاریخ 7 و 8 اردیبهشت ماه سال 1396 در اصفهان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، منصوره آزاده مدير و مؤسس آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي زيست فناوري نوين و دبیر این کنگره، گفت: جامعه امروز ایران به دلیل پیشرفت های قابل توجهی که در تولید علوم پایه، پزشکی، صنعت و غیره داشته است نیازمند رشته های پیشرفته تری همانند زیست فناوری است، خوشبختانه این رشته شکل گیری خود را جهت حل مشکلات جدید کشور پشت سر گذاشته است. با این حال دانش آموختگان این رشته نیازمند حمایت ها و راهنمایی های اساسی برای پیشبرد این رشته و مهارت کسب و کار  هستند.
وی با بیان این که خلاقیت در رشته زیست فناوری سهم بسیار بالایی دارد، اظهار کرد: این کنگره به منظور آشنایی شرکت کنندگان با آخرین دستاوردهای زیست فناوری، تبادل اطلاعات، و همچنین ارائه راهکارهای نوین و خلاقانه به دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته درراستای دستیابی به مهارت های کسب و کار و فناوری در همه رشته های مرتبط توسط صاحب نظران، اساتید و کارآفرینانی که سهمی در پیشبرد این رشته در کشور داشته اند برگزار می شود.
آزاده مدیر و مؤسس آموزشگاه زیست فناوری تصريح کرد: این کنگره با حضور دکتر محمد رضا زمانی رئیس پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری کشور، نماینده ستاد توسعه زیست فناوری کشور، و دکتر شقایق حق جوی جوانمرد رئیس بنیان نخبگان اصفهان افتتاح می شود.
وی گفت: ابوطالب جلالی مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و ریيس کنگره ملی پژوهش و نوآوری در زیست فناوری: در مورد مهارت آموزی و کارآفرینی در حوزه زیست فناوری در بخش افتتاحیه سخنرانی می کند.
دبیر این کنگره اظهار کرد: موضوعات برجسته و اصلی زیست فناوری در این کنگره ملی شامل تشکیل پنل زیست فناوری غیر پزشکی، تشکیل پنل زیست فناوری پزشکی، تشکیل پنل نانو زیست فناوری و زیست فناوری گیاهی در قالب سخنرانی توسط محققان و اساتید برجسته به ترتیب زیر بخش های اصلی این کنگره را تشکیل می دهد.
دکتر کامران قائدی رئیس پانل ژنتیک: در رابطه با بیماریهای نقص ژنتیکی پراکسی زومی که در جامعه صنعتی فعلی کشور بسیار شیوع پیدا کرده است.
دکترسید حمید زرکش: دررابطه با ارزش افزوده پروتئین­ها نوترکیب
دکتر مسعود هوشمند: مزیت های روش های نوین در زیست فناوری
دکتر خان احمدی: در رابطه با ایحاد ابزارهای اصلاح ژنی
دکتر سید جمال الدین مشتاقیان: مضرات نانو ذرات بر روی بدن انسان
وی افزود: دکتر مصطفی بوکاک نیز از کشور ترکیه جهت تبادل نظرات و بررسی تکنیک های ذخیره اسپرم در حوزه زیست فناوری در این کنگره حضور و سخنرانی خواهد داشت.
به گفته دبیر کنگره، 60 مقاله در رابطه با پژوهش و نوآوری در زیست فناوری به دبیرخانه این آموزشگاه ارسال شده است.
آزاده در پایان گفت: آموزشگاه زیست فناوری نوین، اولين آموزشگاه بیوتکنولوژی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کشور است که در سال 1390 با حضور اساتید مجرب شروع به کارکرد. این آموزشگاه همایش منطقه ای «مهارت آموزی و کارآفرینی درحوزه ی بیوتکنولوژی» را در سال 1393، و همایش منطقه ای «کارآفرینی و مهارت آموزی در حوزه ی علوم زیستی» را در سال 1394 برگزار کرد.
   1396/1/28 08:20    تعداد بازدید :  9188

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9188
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )