دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 25
بازدید امروز 114,593
بازدید دیروز 120,503
بازدید این ماه 1,113,711
بازدید کل 1,816,058

در دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2017، لیگ فوتبالیست دانش آموزی تیم صدرا ربات 6 از آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای چیستا رباتیک صدرا از استان اصفهان به مقام نخست رسید ...

تيم صدرا ربات 6 از آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي چيستا رباتيك صدرا به مديريت داود جعفري در دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2017، موفق به كسب مقام اول در ربات فوتباليست سنگين وزن ومقام دوم در ربات فوتباليست سبك وزن شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2017 كه با هدف آماده شدن و تقویت تیم ها جهت شرکت در مسابقات جهانی است و  هر سال در یک کشور برگزار می گردد، لیگ فوتبالیست دانش آموزی در مسابقات وزن آزاد، تیم صدرا ربات 6 از آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا به مقام نخست رسید.
گفتني است: تيم ربات فوتباليست سنگين وزن با حضور اميرحسين بهزاد فر – عرفان معيني – محمد باقرصاد – محمد خوشا، آقاي مهدي قندهاري و محمد حسين فروتن و به مربيگري رضا محزونيه مقام نخست را در اين دوره از مسابقات بدست آوردند كه حاصل اين پيروزي راهيابي و اعزام آنان به مسابقات جهاني ژاپن شهر ناگويا در مرداد ماه سال جاري مي باشد.
گفتني است: ربوکاپ جهانی پروژه بین المللی برای ارتقاء هوش مصنوعی، رباتیک و زمینه های مرتبط می باشد. و ربوکاپ، بازی فوتبال را با هدف ایجاد ابتکاراتی برای مسايل اساسی اجتماعی و صنعتی به عنوان محور اصلی تحقیقات خود انتخاب کرد. هدف نهایی ربوکاپ تشکیل یک تیم کاملا هوشمند از ربات های انسان نما است که در سال2050 برابر تیم قهرمان جام جهانی فوتبال به پیروزی دست یابد. برای یک تیم فوتبال رباتیک فناوری های گوناگون باید دخیل شود. در حقیقت سه علم مهندسی مکانیک، الکترونیک و برنامه نویسی با کمک کار تیمی می تواند به این هدف برسد.

   1396/1/28 13:27    تعداد بازدید :  783

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 783
10/10 (تعداد آرا 2 نفر )