میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 1,559
بازدید دیروز 7,281
بازدید این ماه 489,861
بازدید کننده ماه قبل 156,847
بازدید ماه قبل 215,984
بازدید کل 21,734,314

با حضور سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود:دومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017 ...

دومين نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017 با حضور سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،از تاريخ دوم تا پنجم خرداد ماه سال جاري برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، به نقل از مدير كل دفتر نظارت، بهسازي و هدايت شغلي،نمايشگاه مذكور از سوي شركت نمايشگاههاي بين المللی شهراشتوتگارت كشور آلمان و اتحادیه تولید کنندگان ماشین ابزار و ماشین آلات فلزکاری اين كشور از دوم تا پنجم خرداد ماه در  مجموعه نمایشگاهی بین المللی شهر آفتاب برگزار مي شود.

عليرضا طاهرپور، مدير كل دفتر نظارت، بهسازي و هدايت شغلي،با اعلام خبر حضور سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در اين نمايشگاه، بيان داشت:با توجه به سابقه مثبت آموزشي اين سازمان در زمينه رشته هاي مرتبط به ماشين ابزار و حرفه هاي زير مجموعه تراش CNC،حضور در نمايشگاه AMB را فرصت خوبي براي معرفي ظرفيت ها، توانمنديها و قابليت هاي آموزشي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور دانست.
وي افزود: اين نمايشگاه به عنوان یکی از پنج رویداد بزرگ صنعت ماشین ابزار در جهان، با حضوربیش از 1350 شرکت کننده از دوازده كشور به صورت دو سالانه با هدف ارائه آخرین تحولات صنعت ماشین ابزار و خدمات وابسته برگزار مي شود.
مدير كل دفتر نظارت، بهسازي و هدايت شغلي، اهداف شركت اين سازمان در نمايشگاه AMB را،معرفي  و تبيين رويكرد و قابليت آموزش هاي مهارتي سازمان ، تعداد كارگاهها  و مراكز آموزشي فعال در رشته هاي مرتبط با ماشين ابزار از قبيل تراش CNCجوش و...،ارائه محتواي آموزشي الكترونيكي نام برد.
طاهرپور،علاوه بر آن معرفي ظرفيت هاي آموزشي مركز تربيت مربي و پژوهش هاي فني و حرفه اي را از اهداف مهم سازمان برشمرد .
وي افزود: انتقال تكنولوژي، ايحاد زمينه تربيت كاربر ماهر در دو بخش كاربري و نگهداري از ابزارآلات از ديگر اهدافي است كه سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با حضور در نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری دنبال مي كند.
مدير كل دفتر نظارت، بهسازي و هدايت شغلي،تأكيد كرد فضاي ايجاد شده در كشورمان در زمان پسابرجام فرصت مناسبي برای سازندگان ماشین آلات كشورمان بوجود آورده است. از این رو نمایشگاه فوق با حمایت اتحادیه ماشین سازان ایران و انجمن اتوماسیون صنعتی و دیگر نهادهای ذیربط مي تواند جدید ترین دستاوردهای صنعتی كشورهاي شركت كننده را به همراه دانش فنی آنها با کمترین هزینه و بدونه واسطه در اختیار تولیدکنندگان و صاحبان این صنعت در ایران قرار دهد.
شايان ذكر است محصولات ارائه شده در نمايشگاه مذكور شامل:ماشین ابزار، ماشین آلات شکل دادن فلزات، ابزار دقیق، ابزار پردازش، قطعات، اجزا و متعلقات ماشین ابزار، سیستم های اندازه گیری و کنترل کیفیت، اتوماسیون و اجزای سیستم های کنترل حرکت،فناوری های لیزری و نرم افزار، سیستم های کامپیوتری و دستگاه های جانبی مي باشد.

 

   1396/2/27 13:00    تعداد بازدید :  9315

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9315
5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )