خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 3,645
بازدید دیروز 5,055
بازدید این ماه 189,164
بازدید کننده ماه قبل 136,402
بازدید ماه قبل 223,708
بازدید کل 26,289,803

در نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017صورت گرفت: رونمایی از تجهیزات اتوماتیک دستگاه تراش فلزات ...

تجهيزات اتوماتيك دستگاه تراش فلزات ابداعي دو نفر از مربيان سازمان آموزش فني و  حرفه اي كشور در نمايشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری رونمايي و معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،محمد علي گويي زاده و غلامحسين طاووسي مربيان ادارات كل  مركز شماره 4 استان خوزستان و مركز شهرضا استان اصفهان، با حضور در نمايشگاه مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری دستگاه ساخته شده خود را معرفي كردند.
بنا براين گزارش، در دومين نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017 با حضور سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،از تاريخ دوم تا پنجم خرداد ماه سال جاري برگزار مي شود مربيان اين سازمان عملكرد دستگاه حديده، قلاويز و آج زن ابداعي خود را براي بازديدكنندگان تشريح كردند.
اين سه ابزار با اتصال بر روي دستگاه تراش به صورت اتوماتيك قابليت تراش قطعات در ابعاد كوچك و با هزينه بسيار پايين تر از قطعات مشابه را دارد.همچنين سهولت كار با آن و تنوع قطعات توليد شده از ديگر مزاياي آن مي باشد.
اين گزارش مي افزايد: گويي زاده و غلامحسين طاووسي با تشريح دستگاه و طرز كار آن  براي رياست سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،هدف از اين كار را ارتقاء سطح خلاقيت كارآموزان،آشنايي آنان با تكنولوژي روز دنيا و در نهايت كسب درآمد بيان كردند.
گفتني است محمد امين سازگار نژاد معاون وزير تعاون كار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان ضمن كار با دستگاه از اين دو مربي تلاشگر تقدير كرد.

   1396/3/6 08:18    تعداد بازدید :  9548

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9548
5.5/10 (تعداد آرا 30 نفر )