بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 39,416
بازدید دیروز 29,410
بازدید این ماه 1,276,639
بازدید کننده ماه قبل 1,353,816
بازدید ماه قبل 1,430,477
بازدید کل 19,539,080

در نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017صورت گرفت: رونمایی از تجهیزات اتوماتیک دستگاه تراش فلزات ...

تجهيزات اتوماتيك دستگاه تراش فلزات ابداعي دو نفر از مربيان سازمان آموزش فني و  حرفه اي كشور در نمايشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری رونمايي و معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،محمد علي گويي زاده و غلامحسين طاووسي مربيان ادارات كل  مركز شماره 4 استان خوزستان و مركز شهرضا استان اصفهان، با حضور در نمايشگاه مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری دستگاه ساخته شده خود را معرفي كردند.
بنا براين گزارش، در دومين نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017 با حضور سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،از تاريخ دوم تا پنجم خرداد ماه سال جاري برگزار مي شود مربيان اين سازمان عملكرد دستگاه حديده، قلاويز و آج زن ابداعي خود را براي بازديدكنندگان تشريح كردند.
اين سه ابزار با اتصال بر روي دستگاه تراش به صورت اتوماتيك قابليت تراش قطعات در ابعاد كوچك و با هزينه بسيار پايين تر از قطعات مشابه را دارد.همچنين سهولت كار با آن و تنوع قطعات توليد شده از ديگر مزاياي آن مي باشد.
اين گزارش مي افزايد: گويي زاده و غلامحسين طاووسي با تشريح دستگاه و طرز كار آن  براي رياست سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،هدف از اين كار را ارتقاء سطح خلاقيت كارآموزان،آشنايي آنان با تكنولوژي روز دنيا و در نهايت كسب درآمد بيان كردند.
گفتني است محمد امين سازگار نژاد معاون وزير تعاون كار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان ضمن كار با دستگاه از اين دو مربي تلاشگر تقدير كرد.

   1396/3/6 08:18    تعداد بازدید :  9075

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9075
5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )