میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 1,279
بازدید دیروز 11,347
بازدید این ماه 363,267
بازدید کننده ماه قبل 557,937
بازدید ماه قبل 645,937
بازدید کل 21,055,207

در نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017صورت گرفت: رونمایی از تجهیزات اتوماتیک دستگاه تراش فلزات ...

تجهيزات اتوماتيك دستگاه تراش فلزات ابداعي دو نفر از مربيان سازمان آموزش فني و  حرفه اي كشور در نمايشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری رونمايي و معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،محمد علي گويي زاده و غلامحسين طاووسي مربيان ادارات كل  مركز شماره 4 استان خوزستان و مركز شهرضا استان اصفهان، با حضور در نمايشگاه مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری دستگاه ساخته شده خود را معرفي كردند.
بنا براين گزارش، در دومين نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017 با حضور سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،از تاريخ دوم تا پنجم خرداد ماه سال جاري برگزار مي شود مربيان اين سازمان عملكرد دستگاه حديده، قلاويز و آج زن ابداعي خود را براي بازديدكنندگان تشريح كردند.
اين سه ابزار با اتصال بر روي دستگاه تراش به صورت اتوماتيك قابليت تراش قطعات در ابعاد كوچك و با هزينه بسيار پايين تر از قطعات مشابه را دارد.همچنين سهولت كار با آن و تنوع قطعات توليد شده از ديگر مزاياي آن مي باشد.
اين گزارش مي افزايد: گويي زاده و غلامحسين طاووسي با تشريح دستگاه و طرز كار آن  براي رياست سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،هدف از اين كار را ارتقاء سطح خلاقيت كارآموزان،آشنايي آنان با تكنولوژي روز دنيا و در نهايت كسب درآمد بيان كردند.
گفتني است محمد امين سازگار نژاد معاون وزير تعاون كار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان ضمن كار با دستگاه از اين دو مربي تلاشگر تقدير كرد.

   1396/3/6 08:18    تعداد بازدید :  9310

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9310
5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )