میز خدمت الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 4,696
بازدید دیروز 6,841
بازدید این ماه 453,845
بازدید کننده ماه قبل 203,046
بازدید ماه قبل 262,708
بازدید کل 21,765,667

رییس آموزش،‌ پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: ارائه بیش از 2 میلیون نفر- ساعت آموزش های مهارتی در بخش دولتی در سه ماهه اول سال جاری ...

رييس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان از ارائه 2 ميليون و 238 هزار و 711 نفر -ساعت آموزش هاي مهارتي در بخش دولتي در سه ماهه اول سال جاري در اين استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، فريده روشن رييس آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان در تشريح اين خبر افزود: آموزش‌های مهارتی یکی از ابزار‌های مورد نیاز برای توسعه اشتغال در سطح جامعه محسوب و توانمند‌سازی نیروی انسانی با استفاده از این آموزش‌ها امکان‌پذیر مي باشد، اصفهان نيز یکی از استان‌های صنعتی در سطح کشور تلقی می‌شود که ارتقای سطح مهارتی افراد برای اشتغال در بخش‌های صنعت در استان امری مهم و ضروری تلقی می‌شود، در اين راستا آموزش فنی و حرفه‌ای استان همه ساله با تمام توان نسبت به ارائه آموزش‌های مهارتی به متقاضیان اقدام می‌کند.
روشن بيان داشت: در 3 ماهه اول سال جاري اين اداره كل عملكردي به ميزان 2 ميليون و 238 هزار و 711 نفر -ساعت معادل 23 هزار و 674 نفر- دوره آموزش هاي مهارتي در بخش دولتي را به خود اختصاص داده است.
وي افزود: اين آموزش ها در حوزه هاي مراكز ثابت شهري، واحدهاي سيار شهري، آموزش روستايي، آموزش در صنايع، زندان، پادگان، جوار دانشگاهي و كارگاه مهارت آموزي در محيط كار واقعي اجرا گرديده كه بيشترين عملكرد آموزشي مربوط به مراكز ثابت با 1 ميليون و 360 هزار و 978 نفر- ساعت بوده است.
   1396/4/12 12:28    تعداد بازدید :  9254

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9254
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )