مسابقات آزاد مهارت 1396
هجدهمین مسابقات ملی مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
دفترچه راهنمای ثبت نام ...
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 4,614
بازدید دیروز 5,382
بازدید این ماه 210,592
بازدید کننده ماه قبل 177,349
بازدید ماه قبل 236,088
بازدید کل 539,188

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:آغاز فصلی نوین در عرصه مهارت های نوین آموزشی ...

رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،در نشست خبري كه با حضور وزير تعاون كار و رفاه اجتماعي برگزارشد، از شروع فصلي نوين در عرصه مهارت هاي نوين آموزشي در كشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،اين نشست خبري با موضوع رونمايي از " سامانه تلویزیون تعاملی " و " سامانه آموزش الکترونیکی "‌ با حضور علي ربيعي، وزير تعاون،كار و رفاه اجتماعي و در سازمان برگزار شد.
بنا براين گزارش،محمدامين سازگارنژاد،رئيس اين سازمان،‌ضمن خوش آمد گويي به حاضرين، نويد ارائه آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي با استفاده از فناوريهاي نوين، به صورت بلامكان و بلازمان براي تمام آحاد جامعه و مهارت جوياني كه علاقه، توان و دانش در عرصه مهارت و تعامل را دارند، داد.
وي بيان داشت:در دوران رياست جمهوري جناب آقاي روحاني و وزارت دكتر ربيعي و با اعتماد و اعتقاد  به اهداف سازمان آموزش فني و حرفه اي ، امروزه شاهد اتفاقات بسيار پربركتي در زمبنه ارتقاي فرهنگ ملي مهارت در اين مرز و بوم هستيم.
سازگارنژاد،با اشاره به رشد همه مديران درون سازماني و ارتقاء شايستگي آنها در اين برهه زماني ، گفت: دوران وزارت دكتر ربيعي،دوران مغتنمي بود تا سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به خود باوري و خود اتكايي را تجربه كرد و در سايه اين اعتماد بسياري از خلاقيت ها شكوفا شد.
رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،به سخت كوشي همكاران و مربيان خود در اين سازمان اشاره كرد و افزود:اين سازمان تنها سازمان مجري آموزش در كشور است كه هيچگاه امر آموزش در آن تعطيل نبوده و همواره در مسير رسالت بزرگ خود كوشيده اند.
وي، با تشكر از اصحاب رسانه كه همواره در سنگر اطلاع رساني كوشيده اند، از آنان خواست امروز را نقطه آغازي در شروع اتفاقات بزرگ در عرصه مهارت آموزي بدانند.
محمدامين سازگارنژاد، همكاري شركت ها و شركاي اجتماعي اين سازمان ،انعقاد تفاهم نامه ها، راه اندازي مراكز در نقاط محروم ، برنامه ريزي براي مخاطبين آموزشي از جمله بازنشستگان و از كارافتادگان و هم افزايي بين آنان در رسيدن به اين مقصود را مثبت برشمرد و نويد اتفاقات نويني در آموزش هاي  مهارتي در آينده اي نزديك را داد.

   1396/4/14 08:24    تعداد بازدید :  188

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 188
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )