میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 703
بازدید دیروز 26,149
بازدید این ماه 635,755
بازدید کننده ماه قبل 317,001
بازدید ماه قبل 387,274
بازدید کل 20,718,745

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:آغاز فصلی نوین در عرصه مهارت های نوین آموزشی ...

رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،در نشست خبري كه با حضور وزير تعاون كار و رفاه اجتماعي برگزارشد، از شروع فصلي نوين در عرصه مهارت هاي نوين آموزشي در كشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،اين نشست خبري با موضوع رونمايي از " سامانه تلویزیون تعاملی " و " سامانه آموزش الکترونیکی "‌ با حضور علي ربيعي، وزير تعاون،كار و رفاه اجتماعي و در سازمان برگزار شد.
بنا براين گزارش،محمدامين سازگارنژاد،رئيس اين سازمان،‌ضمن خوش آمد گويي به حاضرين، نويد ارائه آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي با استفاده از فناوريهاي نوين، به صورت بلامكان و بلازمان براي تمام آحاد جامعه و مهارت جوياني كه علاقه، توان و دانش در عرصه مهارت و تعامل را دارند، داد.
وي بيان داشت:در دوران رياست جمهوري جناب آقاي روحاني و وزارت دكتر ربيعي و با اعتماد و اعتقاد  به اهداف سازمان آموزش فني و حرفه اي ، امروزه شاهد اتفاقات بسيار پربركتي در زمبنه ارتقاي فرهنگ ملي مهارت در اين مرز و بوم هستيم.
سازگارنژاد،با اشاره به رشد همه مديران درون سازماني و ارتقاء شايستگي آنها در اين برهه زماني ، گفت: دوران وزارت دكتر ربيعي،دوران مغتنمي بود تا سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به خود باوري و خود اتكايي را تجربه كرد و در سايه اين اعتماد بسياري از خلاقيت ها شكوفا شد.
رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،به سخت كوشي همكاران و مربيان خود در اين سازمان اشاره كرد و افزود:اين سازمان تنها سازمان مجري آموزش در كشور است كه هيچگاه امر آموزش در آن تعطيل نبوده و همواره در مسير رسالت بزرگ خود كوشيده اند.
وي، با تشكر از اصحاب رسانه كه همواره در سنگر اطلاع رساني كوشيده اند، از آنان خواست امروز را نقطه آغازي در شروع اتفاقات بزرگ در عرصه مهارت آموزي بدانند.
محمدامين سازگارنژاد، همكاري شركت ها و شركاي اجتماعي اين سازمان ،انعقاد تفاهم نامه ها، راه اندازي مراكز در نقاط محروم ، برنامه ريزي براي مخاطبين آموزشي از جمله بازنشستگان و از كارافتادگان و هم افزايي بين آنان در رسيدن به اين مقصود را مثبت برشمرد و نويد اتفاقات نويني در آموزش هاي  مهارتي در آينده اي نزديك را داد.

   1396/4/14 08:24    تعداد بازدید :  9212

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9212
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )