میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 1,229
بازدید دیروز 11,347
بازدید این ماه 363,217
بازدید کننده ماه قبل 557,937
بازدید ماه قبل 645,937
بازدید کل 21,055,157

مرکز آموزش سیار فنی و حرفه ای اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان اصفهان (اسد آباد مبارکه) افتتاح شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، مرکز آموزش سیار فني و حرفه اي اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان اصفهان (اسد آباد مبارکه) با حضور ابوطالب جلالي مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، گرجي زاده مدیرکل زندان های استان اصفهان، حاج آقا محرابي دادستان شهرستان مبارکه، سعيدي مدیر اردوگاه، اصغر ايرانپور رئیس مرکز آموزش فني و حرفه اي مبارکه و جمعي از مسئولين شهرستاني افتتاح گرديد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در مراسم افتتاحيه،‌ ریشه بسیاری از دغدغه ها ، چالش ها و ناهنجاری ها را در بیکاری دانست و افزود:‌ در صورت داشتن مهارت،  امکان ایجاد فرصت اشتغال فراهم خواهد شد.
جلالي ضمن اشاره به اختصاص 9 درصد از عملكرد آموزشي استان به زندانيان بيان داشت: از توانمندی مهارت آموزان در زندان جهت آموزش مهارتی استفاده شده و به عنوان مربی در پرتال سازمان ثبت می شوند تا بتوان در کنار مربیان فرستاده شده از مرکز آموزش فنی و حرفه ای از این ظرفیت نیز استفاده نمود.
در ادامه مدير كل زندانهاي استان اصفهان از كليه مسئولين در جهت راه اندازی این مجموعه و توسعه آموزش های فنی و حرفه ای قدرداني كرد.
رييس مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان مباركه گفت: اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان اصفهان (اسد آباد مبارکه) با 4 کارگاه آموزشي شامل کارگاه های صنایع ساختمان، برق، صنایع خودرو و فناوری ارتباطات توسط اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان تجهيز گرديده و آماده ارائه خدمات به زندانيان مي باشد.   1396/4/14 13:11    تعداد بازدید :  9396

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9396
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )