بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 39,306
بازدید دیروز 29,410
بازدید این ماه 1,276,529
بازدید کننده ماه قبل 1,353,816
بازدید ماه قبل 1,430,477
بازدید کل 19,538,970

مرکز آموزش سیار فنی و حرفه ای اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان اصفهان (اسد آباد مبارکه) افتتاح شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، مرکز آموزش سیار فني و حرفه اي اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان اصفهان (اسد آباد مبارکه) با حضور ابوطالب جلالي مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، گرجي زاده مدیرکل زندان های استان اصفهان، حاج آقا محرابي دادستان شهرستان مبارکه، سعيدي مدیر اردوگاه، اصغر ايرانپور رئیس مرکز آموزش فني و حرفه اي مبارکه و جمعي از مسئولين شهرستاني افتتاح گرديد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در مراسم افتتاحيه،‌ ریشه بسیاری از دغدغه ها ، چالش ها و ناهنجاری ها را در بیکاری دانست و افزود:‌ در صورت داشتن مهارت،  امکان ایجاد فرصت اشتغال فراهم خواهد شد.
جلالي ضمن اشاره به اختصاص 9 درصد از عملكرد آموزشي استان به زندانيان بيان داشت: از توانمندی مهارت آموزان در زندان جهت آموزش مهارتی استفاده شده و به عنوان مربی در پرتال سازمان ثبت می شوند تا بتوان در کنار مربیان فرستاده شده از مرکز آموزش فنی و حرفه ای از این ظرفیت نیز استفاده نمود.
در ادامه مدير كل زندانهاي استان اصفهان از كليه مسئولين در جهت راه اندازی این مجموعه و توسعه آموزش های فنی و حرفه ای قدرداني كرد.
رييس مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان مباركه گفت: اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان اصفهان (اسد آباد مبارکه) با 4 کارگاه آموزشي شامل کارگاه های صنایع ساختمان، برق، صنایع خودرو و فناوری ارتباطات توسط اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان تجهيز گرديده و آماده ارائه خدمات به زندانيان مي باشد.   1396/4/14 13:11    تعداد بازدید :  9162

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9162
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )