بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 9,354
بازدید دیروز 184,726
بازدید این ماه 5,881,867
بازدید کننده ماه قبل 866,761
بازدید ماه قبل 878,615
بازدید کل 7,314,289

مرکز آموزش سیار فنی و حرفه ای اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان اصفهان (اسد آباد مبارکه) افتتاح شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، مرکز آموزش سیار فني و حرفه اي اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان اصفهان (اسد آباد مبارکه) با حضور ابوطالب جلالي مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، گرجي زاده مدیرکل زندان های استان اصفهان، حاج آقا محرابي دادستان شهرستان مبارکه، سعيدي مدیر اردوگاه، اصغر ايرانپور رئیس مرکز آموزش فني و حرفه اي مبارکه و جمعي از مسئولين شهرستاني افتتاح گرديد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در مراسم افتتاحيه،‌ ریشه بسیاری از دغدغه ها ، چالش ها و ناهنجاری ها را در بیکاری دانست و افزود:‌ در صورت داشتن مهارت،  امکان ایجاد فرصت اشتغال فراهم خواهد شد.
جلالي ضمن اشاره به اختصاص 9 درصد از عملكرد آموزشي استان به زندانيان بيان داشت: از توانمندی مهارت آموزان در زندان جهت آموزش مهارتی استفاده شده و به عنوان مربی در پرتال سازمان ثبت می شوند تا بتوان در کنار مربیان فرستاده شده از مرکز آموزش فنی و حرفه ای از این ظرفیت نیز استفاده نمود.
در ادامه مدير كل زندانهاي استان اصفهان از كليه مسئولين در جهت راه اندازی این مجموعه و توسعه آموزش های فنی و حرفه ای قدرداني كرد.
رييس مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان مباركه گفت: اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان اصفهان (اسد آباد مبارکه) با 4 کارگاه آموزشي شامل کارگاه های صنایع ساختمان، برق، صنایع خودرو و فناوری ارتباطات توسط اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان تجهيز گرديده و آماده ارائه خدمات به زندانيان مي باشد.   1396/4/14 13:11    تعداد بازدید :  4734

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 4734
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )