مسابقات آزاد مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر= جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش،‌ افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 1,580
بازدید دیروز 10,436
بازدید این ماه 238,124
بازدید کننده ماه قبل 216,288
بازدید ماه قبل 262,918
بازدید کل 1,290,978

در راستای شکل گیری شورای مهارت ذیل کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اصفهان، اولین جلسه با ریاست استانداری و شرکت نمایندگان دستگاههای عضو تشکیل گردید ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، در راستاي شكل گيري شوراي مهارت ذيل كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان اصفهان، اولين جلسه با حضور ايرواني مدير كل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و نمايندگان دستگاههاي عضو در محل سالن كنفرانس اداره كل تشكيل گرديد.
ابوطالب جلالي با اعلام سياست حمايتي دولت براي بهبود كسب و كار و كاهش نرخ بيكاري در برنامه ششم توسعه، اهداف تشكيل شوراي مهارت را در راستاي مطالعه و بررسي كلي آموزش هاي مهارتي و همراستا نمودن ظرفيت هاي مهارتي استان و حذف برنامه هاي موازي دستگاه ها و همچنين بررسي و اجراي طرح هاي توسعه اي آموزشهاي مهارتي از جمله طرح مهارت آموزي در محيط كار واقعي و طرح كارورزي دانش آموختگان دانشگاهي اعلام نمود.
در ادامه مدير كل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري اصفهان به بيان ضرورت استفاده از بخش غيردولتي و ايجاد انگيزه در اين بخش براي اجراي طرح هاي مهارتي پرداخت.
گفتني است: در اين جلسه مقرر گرديد ظرفيت ها و امكانات هركدام از دستگاهها در زمينه مهارت آموزي به دبيرخانه ارسال و وظايف دستگاه ها در اجراي دو طرح فوق مشخص و در جلسه آينده ارائه گردد.
   1396/4/12 12:17    تعداد بازدید :  237

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 237
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )