میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 14,116
بازدید دیروز 26,149
بازدید این ماه 649,168
بازدید کننده ماه قبل 317,001
بازدید ماه قبل 387,274
بازدید کل 20,732,158

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور : نیاز به آموزش در جهان امروز بی کران است ...

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ، روز چهارشنبه بیست و یکم  تیرماه جاری محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در گردهمایی مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها و روسای مراکز موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مهارت به ایراد سخنرانی پرداخت.
بنا بر این گزارش ؛ محمد امین سازگارنژاد تغییر نوع نگاه و نگرش در جهان امروز را سرلوحه و هدف اصلی این گردهمایی دانست.
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: ما می توانیم دو نگاه متفاوت داشته باشیم یکی اینکه از این فرصت به دست آمده نگاهی خلاقانه و نوآورانه داشته باشیم و یا می توانیم بدون هیچ انگیزه و هدفی ، یک نگاه عادی و معمولی را دنبال کنیم.
محمد امین سازگارنژاد با اشاره به این مهم که نیاز به آموزش در جهان امروز بی کران و بی کرانه است ، خاطرنشان کرد: امروز ما باید در خصوص آموزش و بالاخص آموزش مهارت ، یک نگاه جهانی داشته باشیم تا با وسعت دید و شرح صدر بتوانیم با ادبیات دنیای امروز در حوزه های آموزش سخن بگوییم.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ارتباط پویا ، هدفمند و خلاقانه توأم با نوآوری را رمز  موفقیت برای مراکز آموزش بالخصوص مراکز آموزش علمی کاربردی مهارت دانست و بیان داشت: تلاقی سازمان آموزش فنی و حرفه ای و موسسه مهارت پیوندی ایجاد نموده تا به بهترین نحو ممکن در جهان امروز بتوانند با استفاده از ظرفیت ها و امکانات بالقوه و پتانسیل های موجود در هر کدام ، صاحب سبک و سیاق و برندی ملی و جهانی شوند.
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این گردهمایی تأکید کرد : به نظر من هنر هر کدام از ما این است که در کارمان خلاقیت ایجاد نماییم و من امیدوارم با کمک همدیگر و برنامه ریزی اصولی و نوآورانه ، مراکز علمی کاربردی مهارت را به مراکز نمونه با استاندادرهای به روز جهانی تبدیل نماییم.
وی همچنین گفت: آموزش یک امر مستمر می باشد و بشر از زمانی که پا به  عرصه گیتی نهاد و تا آخرین زمانی که در این دنیا هست ، نیازمند آموزش می باشد و ما باید آموزش های خودمان را با توجه به نیاز روز جامعه و دنیای امروزی برنامه ریزی و اجرا نماییم.
در خاتمه ایشان با آرزوی موفقیت روزافزون برای مجموعه بزرگ خانواده مهارتی ابراز امیدواری نمود : با هم افزایی و بروز خلاقیت های جدید در حوزه آموزش و تعهد اجتماعی بتوانیم کارنامه درخشانی در حوزه آموزش مهارت در عرصه ملی و بین المللی داشته باشیم.

   1396/4/21 14:05    تعداد بازدید :  9220

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9220
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )