بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 57,102
بازدید دیروز 178,701
بازدید این ماه 1,425,935
بازدید کننده ماه قبل 1,492,941
بازدید ماه قبل 1,549,271
بازدید کل 15,200,503

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور : نیاز به آموزش در جهان امروز بی کران است ...

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ، روز چهارشنبه بیست و یکم  تیرماه جاری محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در گردهمایی مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها و روسای مراکز موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مهارت به ایراد سخنرانی پرداخت.
بنا بر این گزارش ؛ محمد امین سازگارنژاد تغییر نوع نگاه و نگرش در جهان امروز را سرلوحه و هدف اصلی این گردهمایی دانست.
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: ما می توانیم دو نگاه متفاوت داشته باشیم یکی اینکه از این فرصت به دست آمده نگاهی خلاقانه و نوآورانه داشته باشیم و یا می توانیم بدون هیچ انگیزه و هدفی ، یک نگاه عادی و معمولی را دنبال کنیم.
محمد امین سازگارنژاد با اشاره به این مهم که نیاز به آموزش در جهان امروز بی کران و بی کرانه است ، خاطرنشان کرد: امروز ما باید در خصوص آموزش و بالاخص آموزش مهارت ، یک نگاه جهانی داشته باشیم تا با وسعت دید و شرح صدر بتوانیم با ادبیات دنیای امروز در حوزه های آموزش سخن بگوییم.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ارتباط پویا ، هدفمند و خلاقانه توأم با نوآوری را رمز  موفقیت برای مراکز آموزش بالخصوص مراکز آموزش علمی کاربردی مهارت دانست و بیان داشت: تلاقی سازمان آموزش فنی و حرفه ای و موسسه مهارت پیوندی ایجاد نموده تا به بهترین نحو ممکن در جهان امروز بتوانند با استفاده از ظرفیت ها و امکانات بالقوه و پتانسیل های موجود در هر کدام ، صاحب سبک و سیاق و برندی ملی و جهانی شوند.
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این گردهمایی تأکید کرد : به نظر من هنر هر کدام از ما این است که در کارمان خلاقیت ایجاد نماییم و من امیدوارم با کمک همدیگر و برنامه ریزی اصولی و نوآورانه ، مراکز علمی کاربردی مهارت را به مراکز نمونه با استاندادرهای به روز جهانی تبدیل نماییم.
وی همچنین گفت: آموزش یک امر مستمر می باشد و بشر از زمانی که پا به  عرصه گیتی نهاد و تا آخرین زمانی که در این دنیا هست ، نیازمند آموزش می باشد و ما باید آموزش های خودمان را با توجه به نیاز روز جامعه و دنیای امروزی برنامه ریزی و اجرا نماییم.
در خاتمه ایشان با آرزوی موفقیت روزافزون برای مجموعه بزرگ خانواده مهارتی ابراز امیدواری نمود : با هم افزایی و بروز خلاقیت های جدید در حوزه آموزش و تعهد اجتماعی بتوانیم کارنامه درخشانی در حوزه آموزش مهارت در عرصه ملی و بین المللی داشته باشیم.

   1396/4/21 14:05    تعداد بازدید :  8202

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8202
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )