مسابقات آزاد مهارت 1396
هجدهمین مسابقات ملی مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
دفترچه راهنمای ثبت نام ...
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 4,556
بازدید دیروز 5,382
بازدید این ماه 210,534
بازدید کننده ماه قبل 177,349
بازدید ماه قبل 236,088
بازدید کل 539,130

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نائین استان اصفهان خبر داد: آموزشهای مهارتی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، رضا پوربافراني رييس مركز نائين در نشست با مدیریت و کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) از آموزشهای مهارتی به عنوان یک سرمایه گذاری یاد نمود.
 بر اساس اين گزارش: ‌ در راستای اجرایی نمودن تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و کمیته امداد مام خمینی (ره)"رضا پوربافرانی"رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نایین در مراسم زیارت پرفیض عاشورا که به میزبانی کمیته امداد مام خمینی (ره) و با حضور مدیریت و کارکنان کمیته امداد مام خمینی (ره) در محل نمازخانه آن نهاد برگزار گردید، حضور یافت.
 در این مراسم"رضا پوربافرانی" ضمن تشریح رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای و معرفی فعالیت ها و برنامه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان یکی از پیامدها و مهمترین عامل اشاعه آسیبهای اجتماعی را معضل بیکاری عنوان نمود و از آموزشهای مهارتی به عنوان یک سرمایه گذاری یاد کرد.
وی با اشاره به بیان مقام معظم رهبری "مدظله العالی"در خصوص نیاز کشور به پنجه های کارآمد به موازات نیاز به علم افزود:توانمندی  و دارا بودن پنجه های کارآمد مستلزم مهارت آموزی و کسب مهارت است که با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در مرکز آموزش فنی و حرفه ای بستر لازم جهت تحقق این امر در شهرستان میسر می باشد.
پوربافرانی آموزش مبنی بر اشتغال را از اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت و افزود: افق سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور زمینه سازی جهت ایجاد اشتغال پایدار می باشد.
وی در پایان خواستار افزایش تعاملات دو دستگاه در راستای مهارت آموزی جامعه هدف به ویزه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و خانواده کارکنان آن نهاد محترم با هدف ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان شد.
   1396/4/25 07:59    تعداد بازدید :  181

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 181
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )