میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 1,179
بازدید دیروز 11,347
بازدید این ماه 363,167
بازدید کننده ماه قبل 557,937
بازدید ماه قبل 645,937
بازدید کل 21,055,107

در راستای شکل گیری شورای مهارت ذیل کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اصفهان، اولین جلسه با ریاست استانداری و شرکت نمایندگان دستگاههای عضو تشکیل گردید ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، در راستاي شكل گيري شوراي مهارت ذيل كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان اصفهان، اولين جلسه با حضور ايرواني مدير كل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و نمايندگان دستگاههاي عضو در محل سالن كنفرانس اداره كل تشكيل گرديد.
ابوطالب جلالي با اعلام سياست حمايتي دولت براي بهبود كسب و كار و كاهش نرخ بيكاري در برنامه ششم توسعه، اهداف تشكيل شوراي مهارت را در راستاي مطالعه و بررسي كلي آموزش هاي مهارتي و همراستا نمودن ظرفيت هاي مهارتي استان و حذف برنامه هاي موازي دستگاه ها و همچنين بررسي و اجراي طرح هاي توسعه اي آموزشهاي مهارتي از جمله طرح مهارت آموزي در محيط كار واقعي و طرح كارورزي دانش آموختگان دانشگاهي اعلام نمود.
در ادامه مدير كل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري اصفهان به بيان ضرورت استفاده از بخش غيردولتي و ايجاد انگيزه در اين بخش براي اجراي طرح هاي مهارتي پرداخت.
گفتني است: در اين جلسه مقرر گرديد ظرفيت ها و امكانات هركدام از دستگاهها در زمينه مهارت آموزي به دبيرخانه ارسال و وظايف دستگاه ها در اجراي دو طرح فوق مشخص و در جلسه آينده ارائه گردد.
   1396/4/12 12:17    تعداد بازدید :  9065

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9065
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )