بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 23,658
بازدید دیروز 31,884
بازدید این ماه 1,999,160
بازدید کننده ماه قبل 1,083,044
بازدید ماه قبل 1,153,658
بازدید کل 16,815,005

حضور فعال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ ...

مدیرکل دفتر توسعه فناوری های نوین آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از حضور فعال این سازمان در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ  از تاریخ 30 تیر ماه تا 2 مرداد ماه سال جاری خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، آرش بهرامی در این خصوص بیان داشت: خدمات دولت الکترونیک، برگزاری مسابقه تولید محتوای الکترونیکی مهارتی در طول نمایشگاه، برگزاری دوره های آموزش مهارت های کوتاه 360 درجه و صدور تاییدیه حضور در دوره از جمله برنامه های این سازمان در نمایشگاه الکامپ می باشد.
مدیرکل دفتر توسعه فناوری های نوین آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افزود:  در حوزه خدمات دولت الکترونیک غرفه سازمان به معرفی سامانه های پاسخگویی سازمان، معرفی 3 اپلیکیشن موبایل  آموزش های مجازی، آموزش و آزمون ،دوره های آموزش مجازی (ثبت نام و آموزش بخشی از دوره)، آزمون آنلاین پایان دوره های آموزش مجازی منجر به صدور تاییدیه حضور در دوره ، ثبت نام اینترنتی در دوره های حضوری و ثبت نام در آزمون های حضوری  می پردازد.
به گفته وی  در این نمایشگاه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دو مسابقه تولید محتوای مهارتی در حوزه های فیلم و انیمیشن برگزار و به برگزیدگان در روز اختتامیه نمایشگاه جوایزی را اهدا می کند.
 
مدیرکل دفتر توسعه فناوری های نوین آموزشی بازديد از غرفه سازمان و همچنین شركت در كارگاه هاي آموزشي در سالن 38Bبراي عموم آزاد است و علاقمنداني كه امكان حضور در نمايشگاه را ندارند، مي توانند به طور  كامل و به صورت زنده از طريق نشاني : portaltvto.com، كارگاه هاي آموزشي را مشاهده نمايند.

 

   1396/4/31 13:22    تعداد بازدید :  8471

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8471
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )