بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
مسابقات ورزشی بانوان
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 9,422
بازدید دیروز 17,905
بازدید این ماه 1,083,209
بازدید کننده ماه قبل 5,678,807
بازدید ماه قبل 5,746,377
بازدید کل 13,815,949

حضور فعال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ ...

مدیرکل دفتر توسعه فناوری های نوین آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از حضور فعال این سازمان در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ  از تاریخ 30 تیر ماه تا 2 مرداد ماه سال جاری خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، آرش بهرامی در این خصوص بیان داشت: خدمات دولت الکترونیک، برگزاری مسابقه تولید محتوای الکترونیکی مهارتی در طول نمایشگاه، برگزاری دوره های آموزش مهارت های کوتاه 360 درجه و صدور تاییدیه حضور در دوره از جمله برنامه های این سازمان در نمایشگاه الکامپ می باشد.
مدیرکل دفتر توسعه فناوری های نوین آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افزود:  در حوزه خدمات دولت الکترونیک غرفه سازمان به معرفی سامانه های پاسخگویی سازمان، معرفی 3 اپلیکیشن موبایل  آموزش های مجازی، آموزش و آزمون ،دوره های آموزش مجازی (ثبت نام و آموزش بخشی از دوره)، آزمون آنلاین پایان دوره های آموزش مجازی منجر به صدور تاییدیه حضور در دوره ، ثبت نام اینترنتی در دوره های حضوری و ثبت نام در آزمون های حضوری  می پردازد.
به گفته وی  در این نمایشگاه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دو مسابقه تولید محتوای مهارتی در حوزه های فیلم و انیمیشن برگزار و به برگزیدگان در روز اختتامیه نمایشگاه جوایزی را اهدا می کند.
 
مدیرکل دفتر توسعه فناوری های نوین آموزشی بازديد از غرفه سازمان و همچنین شركت در كارگاه هاي آموزشي در سالن 38Bبراي عموم آزاد است و علاقمنداني كه امكان حضور در نمايشگاه را ندارند، مي توانند به طور  كامل و به صورت زنده از طريق نشاني : portaltvto.com، كارگاه هاي آموزشي را مشاهده نمايند.

 

   1396/4/31 13:22    تعداد بازدید :  7880

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 7880
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )