دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 19
بازدید امروز 5,445
بازدید دیروز 11,014
بازدید این ماه 816,645
بازدید کننده ماه قبل 971,427
بازدید ماه قبل 1,049,041
بازدید کل 25,415,632

معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: ایجاد مراکز ارتقاء شایستگی های حرفه ای دانشجویان(SCD)...


به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، با هدف پاسخ به نيازهاي مهارتي دانشجويان و دانش­ آموختگان دانشگاهي بر اساس نياز بازار كار  و ارائه خدمات مشاوره شغلي و آموزشي به آنها، مراكز ارتقاء شايستگي هاي حرفه اي دانشجويان(SCD) ايجاد مي گردد.
آرش اخوان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل در تكميل اين خبر گفت:  اين مراكز كه ساختاري نوين و ارتقاء يافته براي مراكز آموزش جوار دانشگاهي به شمار مي­روند، بر اساس درخواست دانشگاهها، پژوهشگاهها و مؤسسات آموزش عالي و تنظيم يك موافقتنامه و مجوز از سوي ادارات كل آموزش فني و حرفه­اي استانها، تأسيس گرديده و با تكيه بر ظرفيت­هاي بالقوه و بالفعل دانشگاهها و مراكز آموزشي وابسته به ادارات كل آموزش فني و حرفه اي استانها و حمايت و پشتيباني مستمر ايشان، خدمات خود را به دانشجويان و دانش­آموختگان دانشگاهي، آغاز خواهند نمود.
اخوان ضمن اشاره به دستوالعمل ابلاغي سازمان آموزش فني و حرفه اي اظهار داشت: با ابلاغ اين دستورالعمل، ادارات كل آموزش فني و حرفه­اي استانها، مكلف شده ­اند تا ضمن برقراري تعامل و ارتباط سازنده با مراكز دانشگاهي مستقر در استان خود، نسبت به توسعه مراكز جوار دانشگاهي به شيوه نوين (SCD) و جايگزيني تدريجي آن با شيوه هاي قبلي (ASD) اقدامات لازم را به عمل آورند.
وي بيان كرد: در راستاي دستوالعمل مذكور با دانشگاهها، موسسات و پزوهشگاههاي دولتي و غير دولتي استان جلسات متعدد برگزار شد كه دانشگاههاي آزاد اسلامي واحد اصفهان و خميني شهر و موسسه آموزش عالي صنعت آب و برق اعلام همكاري نمودند و مقرر شد دوره هاي آموزشي كوتاه مدت نياز سنجي و اجرا گردد.
   1396/5/2 11:17    تعداد بازدید :  9321

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9321
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )