میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 1,121
بازدید دیروز 11,347
بازدید این ماه 363,109
بازدید کننده ماه قبل 557,937
بازدید ماه قبل 645,937
بازدید کل 21,055,049

معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: ایجاد مراکز ارتقاء شایستگی های حرفه ای دانشجویان(SCD)...


به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، با هدف پاسخ به نيازهاي مهارتي دانشجويان و دانش­ آموختگان دانشگاهي بر اساس نياز بازار كار  و ارائه خدمات مشاوره شغلي و آموزشي به آنها، مراكز ارتقاء شايستگي هاي حرفه اي دانشجويان(SCD) ايجاد مي گردد.
آرش اخوان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل در تكميل اين خبر گفت:  اين مراكز كه ساختاري نوين و ارتقاء يافته براي مراكز آموزش جوار دانشگاهي به شمار مي­روند، بر اساس درخواست دانشگاهها، پژوهشگاهها و مؤسسات آموزش عالي و تنظيم يك موافقتنامه و مجوز از سوي ادارات كل آموزش فني و حرفه­اي استانها، تأسيس گرديده و با تكيه بر ظرفيت­هاي بالقوه و بالفعل دانشگاهها و مراكز آموزشي وابسته به ادارات كل آموزش فني و حرفه اي استانها و حمايت و پشتيباني مستمر ايشان، خدمات خود را به دانشجويان و دانش­آموختگان دانشگاهي، آغاز خواهند نمود.
اخوان ضمن اشاره به دستوالعمل ابلاغي سازمان آموزش فني و حرفه اي اظهار داشت: با ابلاغ اين دستورالعمل، ادارات كل آموزش فني و حرفه­اي استانها، مكلف شده ­اند تا ضمن برقراري تعامل و ارتباط سازنده با مراكز دانشگاهي مستقر در استان خود، نسبت به توسعه مراكز جوار دانشگاهي به شيوه نوين (SCD) و جايگزيني تدريجي آن با شيوه هاي قبلي (ASD) اقدامات لازم را به عمل آورند.
وي بيان كرد: در راستاي دستوالعمل مذكور با دانشگاهها، موسسات و پزوهشگاههاي دولتي و غير دولتي استان جلسات متعدد برگزار شد كه دانشگاههاي آزاد اسلامي واحد اصفهان و خميني شهر و موسسه آموزش عالي صنعت آب و برق اعلام همكاري نمودند و مقرر شد دوره هاي آموزشي كوتاه مدت نياز سنجي و اجرا گردد.
   1396/5/2 11:17    تعداد بازدید :  9102

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9102
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )