ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 25,532
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 986,442
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,745,901

در راستای ارائه خدمات آموزشی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان نایین صورت گرفت: نشست رؤسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نایین ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، ضمن تبريك هفته مهارت، در راستای اجرايی نمودن تفاهم نامه هاي آموزشي فی مابین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و اشاعه فرهنگ مهارت آموزی، همچنین ارائه خدمات آموزشی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران شامل همسران و فرزندان ایشان، نشست آموزشی با حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نایین صورت پذيرفت.
در این نشست پوربافرانی، برگزاری دوره ‌های آموزش فنی و حرفه‌ای، کارآفرینی، دوره‌ های آمادگی شغلی به ویژه مشاغل خانگی مورد نیاز جامعه هدف اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، با رعایت استانداردها و آئین نامه‌های آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، جهت دستیابی آنان به مهارت‌های فنی و تخصصی مورد نیاز بازار کار از طریق همکاری دو دستگاه را از اهداف کلی این تفاهمنامه قید کرد.
گفتنی است: اجرای دوره های آموزشی مختلف با محتوای مناسب مبتنی بر"تولید و اشتغال" برای مهارت آموزان و جامعه هدف بنیاد با رویکرد ایجاد اشتغال پایدار و هدفمند در سطح شهرستان و راههای گسترش همکاری، از موارد مورد بحث در نشست مزبور بود.
رييس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نایین در پایان ضمن بيان همکاری های فی مابین و تلاش در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص تولید و اشتغال، آمادگی مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان را جهت همکاری های بیشتر در اجرای دوره های آموزشی هدفمند و منجر به ایجاد اشتغال پایدار را اعلام نمود.
   1396/4/31 09:48    تعداد بازدید :  9375

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9375
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )