مسابقات آزاد مهارت 1396
هجدهمین مسابقات ملی مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
دفترچه راهنمای ثبت نام ...
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 5,082
بازدید دیروز 5,500
بازدید این ماه 206,989
بازدید کننده ماه قبل 161,179
بازدید ماه قبل 205,985
بازدید کل 775,811

دکتر ربیعی در حاشیه افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران الزهرا: هر ایرانی حداقل یک مهارت فنی و حرفه ای ....


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه لازمه توسعه هر جامعه ای مهارت آموزی افراد است، گفت: دولت تدبیر و امید با آموزش های فنی و حرفه ای، زمینه توانبخشی شغلی و حرفه ای معلولان و افرادی که فرصتهای برابری اجتماعی ندارند، را فراهم کرده است.
"دکتر ربیعی" درحاشیه  این افتتاح ، باحضور در نمایشگاه توانمندی آموزشگاههای آزاد و مراکز آموزش فنی و حرفه ای که به مناسبت گرامیداشت هفته مهارت برپا بود؛ مهارت آموزی، توانمندسازی و ایجاد اشتغال را برای افراد دارای معلولیت و زنان سرپرست خانوار  و نیز کمک خیرین  در این راه را مورد توجه قرار داد و گفت: رسالت اخلاقی و انسانی ایجاب می کند در قبال افرادی که فرصت برابری اجتماعی برای پیشرفت در جامعه را ندارند، مسوول بوده و از این افراد حمایت کرد.
وی از حضور خیرین در راه اندازی کارگاه های آموزشی این مرکز تقدیر و اضافه کرد: یکی از خصوصیات این دولت توجه و نگاه ویژه به جامعه خیرین است و تولیدات کارگاه توانمندی "رشمون "را قابل رقابت با تولیدات بازار ذکر کرد .
وی در ادامه بیان داشت:توانمندسازی افراد معلول از برنامه هایی است که در دستور کار قرار گرفته و سازمان آموزش فنی و حرفه ای مکلف شده برای آموزش و حضور این قشر به چرخه کار و تولید، ورود پیدا کند.
 
وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی اذعان کرد: آموزشهای فنی و حرفه ای نیز متناسب با انواع معلولیتها در دولت مورد توجه قرار گرفته است و هر ایرانی بخواهد کار شایسته و کریمانه داشته باشد ؛ باید از مسیر مهارت آموزی حرکت کند.

   1396/5/7 12:49    تعداد بازدید :  233

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 233
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )