میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 3,389
بازدید دیروز 4,834
بازدید این ماه 423,005
بازدید کننده ماه قبل 506,260
بازدید ماه قبل 594,297
بازدید کل 21,039,065

دکتر ربیعی در حاشیه افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران الزهرا: هر ایرانی حداقل یک مهارت فنی و حرفه ای ....


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه لازمه توسعه هر جامعه ای مهارت آموزی افراد است، گفت: دولت تدبیر و امید با آموزش های فنی و حرفه ای، زمینه توانبخشی شغلی و حرفه ای معلولان و افرادی که فرصتهای برابری اجتماعی ندارند، را فراهم کرده است.
"دکتر ربیعی" درحاشیه  این افتتاح ، باحضور در نمایشگاه توانمندی آموزشگاههای آزاد و مراکز آموزش فنی و حرفه ای که به مناسبت گرامیداشت هفته مهارت برپا بود؛ مهارت آموزی، توانمندسازی و ایجاد اشتغال را برای افراد دارای معلولیت و زنان سرپرست خانوار  و نیز کمک خیرین  در این راه را مورد توجه قرار داد و گفت: رسالت اخلاقی و انسانی ایجاب می کند در قبال افرادی که فرصت برابری اجتماعی برای پیشرفت در جامعه را ندارند، مسوول بوده و از این افراد حمایت کرد.
وی از حضور خیرین در راه اندازی کارگاه های آموزشی این مرکز تقدیر و اضافه کرد: یکی از خصوصیات این دولت توجه و نگاه ویژه به جامعه خیرین است و تولیدات کارگاه توانمندی "رشمون "را قابل رقابت با تولیدات بازار ذکر کرد .
وی در ادامه بیان داشت:توانمندسازی افراد معلول از برنامه هایی است که در دستور کار قرار گرفته و سازمان آموزش فنی و حرفه ای مکلف شده برای آموزش و حضور این قشر به چرخه کار و تولید، ورود پیدا کند.
 
وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی اذعان کرد: آموزشهای فنی و حرفه ای نیز متناسب با انواع معلولیتها در دولت مورد توجه قرار گرفته است و هر ایرانی بخواهد کار شایسته و کریمانه داشته باشد ؛ باید از مسیر مهارت آموزی حرکت کند.

   1396/5/7 12:49    تعداد بازدید :  9344

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9344
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )