تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 21,561
بازدید دیروز 25,353
بازدید این ماه 768,913
بازدید کننده ماه قبل 115,731
بازدید ماه قبل 166,773
بازدید کل 27,393,696

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور :ارتقای مهارت نیروی انسانی سبب رشد و بهره‌وری می شود ...

معاون وزير تعاون ، كار و رفاه اجتماعي و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: در جامعه‌ای که به انتقال مهارت به نیروی انسانی توجه می‌شود رشد و بهره‌وری با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ، محمد امين سازگار نژاد در جشن بزرگ مهارت اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي كه به مناسبت هفته ملي مهارت برگزار گرديد، گفت: آموزشهای فنی و حرفه‌ای با هدف پاسخگويی به نیازهای بازارکار دربخش‌های مختلف صورت می‌گیرد.
وي با بیان این‌که همه آحاد جامعه به مهارت آموزی‌ نیاز دارد ، افزود: کل جامعه باید با مقوله مهارت آشنا شوند و این امر تنها مختص قشر خاصي از جامعه نيست.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در بخش ديگري از سخنانش افزود: امروز تمام کسانی که دانش و مهارت دارند و می توانند در عرصه آموزش مهارتی تجربیات خود را عرضه کنند با کسانی که خواهان آموزش هستند در یک تعامل فعال قرار می گیرند.
وی ادامه داد: : با توجه به مشکل اشتغال در جامعه امروز نیاز به این داریم که مهارت آموزی ملی به عنوان پیشنیاز بهره‌وری، رشد و توسعه ملی در نظر گرفته شود.
سازگارنژاد گفت: یکی از مشکلات مهم در شرایط کنونی مسئله ترویج موضوع آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت های این حوزه بوده که نقش رسانه ها به ويژه رسانه  ملی بسیار پررنگ است . 
در ادامه اين مراسم محسن مددي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان آذربايجان غربي نيز با تأكيد بر توانمندسازی نیروی انسانی ، ارتقاي دانش مهارتي نيروي كار را رسالت اصلی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای عنوان کرد و افزود : باید از ظرفیت بخش‌ خصوصی و دولت برای ارتقاي دانش مهارتي نيروي انساني حداكثر بهره را برد.
 
در ادامه اين مراسم با اهداي لوح از كارآموزان كارآفرين ، نخبگان مهارتي و مديران و مؤسسين آموزشگاههاي آزاد فني و حرفه اي كه در عرصه آموزش و اشتغالزايي فعاليت چشمگيري داشتند ، تقدير به عمل آمد.

   1396/5/7 12:55    تعداد بازدید :  285

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 285
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )