دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 1,296
بازدید دیروز 5,869
بازدید این ماه 743,796
بازدید کننده ماه قبل 968,032
بازدید ماه قبل 1,048,596
بازدید کل 25,436,157

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور :ارتقای مهارت نیروی انسانی سبب رشد و بهره‌وری می شود ...

معاون وزير تعاون ، كار و رفاه اجتماعي و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: در جامعه‌ای که به انتقال مهارت به نیروی انسانی توجه می‌شود رشد و بهره‌وری با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي ، محمد امين سازگار نژاد در جشن بزرگ مهارت اداره كل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان غربي كه به مناسبت هفته ملي مهارت برگزار گرديد، گفت: آموزشهای فنی و حرفه‌ای با هدف پاسخگويی به نیازهای بازارکار دربخش‌های مختلف صورت می‌گیرد.
وي با بیان این‌که همه آحاد جامعه به مهارت آموزی‌ نیاز دارد ، افزود: کل جامعه باید با مقوله مهارت آشنا شوند و این امر تنها مختص قشر خاصي از جامعه نيست.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در بخش ديگري از سخنانش افزود: امروز تمام کسانی که دانش و مهارت دارند و می توانند در عرصه آموزش مهارتی تجربیات خود را عرضه کنند با کسانی که خواهان آموزش هستند در یک تعامل فعال قرار می گیرند.
وی ادامه داد: : با توجه به مشکل اشتغال در جامعه امروز نیاز به این داریم که مهارت آموزی ملی به عنوان پیشنیاز بهره‌وری، رشد و توسعه ملی در نظر گرفته شود.
سازگارنژاد گفت: یکی از مشکلات مهم در شرایط کنونی مسئله ترویج موضوع آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت های این حوزه بوده که نقش رسانه ها به ويژه رسانه  ملی بسیار پررنگ است . 
در ادامه اين مراسم محسن مددي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان آذربايجان غربي نيز با تأكيد بر توانمندسازی نیروی انسانی ، ارتقاي دانش مهارتي نيروي كار را رسالت اصلی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای عنوان کرد و افزود : باید از ظرفیت بخش‌ خصوصی و دولت برای ارتقاي دانش مهارتي نيروي انساني حداكثر بهره را برد.
 
در ادامه اين مراسم با اهداي لوح از كارآموزان كارآفرين ، نخبگان مهارتي و مديران و مؤسسين آموزشگاههاي آزاد فني و حرفه اي كه در عرصه آموزش و اشتغالزايي فعاليت چشمگيري داشتند ، تقدير به عمل آمد.

   1396/5/7 12:55    تعداد بازدید :  229

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 229
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )