بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 19,698
بازدید دیروز 30,421
بازدید این ماه 1,778,399
بازدید کننده ماه قبل 1,433,798
بازدید ماه قبل 1,504,069
بازدید کل 16,921,800

معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:خلق زندگی کریمانه برای مردم در سایه مشارکت فعال بخش دولتی و خصوصی میسر است ...

معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بيان داشت: خلق زندگي كريمانه براي مردم در سايه مشاركت فعال بخش دولتي و خصوصي ميسر است.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، محمد امين سازگار نژاد، در مراسم مرحله پاياني اولين دوره مسابقات انگيزشي ويژه مديران آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد مورخ 4/5/96 در جمع معاونان، مديران كل و مديران آموزشگاه هاي آزاد و كارشناسان اين سازمان تأكيدكرد: بخش خصوصي در كشور بايد از رسميت لازم برخوردار شود.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با تأكيد بر نوآوري و خلاقيت در مسير پيشرفت بيان داشت: در همه بعثت ها و رسالت ها خلاقيت و نوآوري نهفته بوده است تا جهان بشري مسير تعالي را از دست ندهد.
وي با اشاره به فرمايش حضرت علي(ع) مبني بر اين كه فرزند زمان خويش باشيم، تصريح كرد: براي موفقيت در جهان امروز بايد به سواد، دانايي و توانايي روز مجهز باشيم.
محمد امين سازگار نژاد با اشاره به تأثيرگذاري نخستين مسابقات انگيزشي در ارتقاي روحيه تلاش و رقابت بخش خصوصي تأكيد كرد: در بستر رقابت هاي سازنده، نقاط قوت و ضعف شناسايي مي شوند و تعاملات و روابط شكل گرفته و توسعه مي يابند.
معاون وزير تعاون ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع برگزيدگان نخستين مسابقات انگيزشي مديران آموزشگاه هاي آزاد فني وحرفه اي بيان داشت: برگزاري اين مسابقات، آغاز گام بزرگي در مسير تعالي و رشد بخش خصوصي مي باشد و اميدوارم كه شاهد پيشرفت و ارتقاي رتبه و طراز بخش خصوصي باشيم.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با اشاره به اهميت بخش خصوصي در تحقق اهداف اين سازمان بيان داشت: بخش خصوص به لحاظ كيفي بايد از توان و ظرفيت هاي بالايي برخوردار باشد به طوري كه از دستاوردهاي آن در مسير تعالي بخش دولتي نيز استفاده شود.
محمد امين سازگارنژاد افزود: در رقابت ها، تعامل وتلاش ها است كه مي توانيم شاهد دستاوردهاي ارزشمندي باشيم.
وي اظهار داشت: امروز فناوري ها، ارتباطات واطلاعات سرنوشت جهان را تحت تأثير خود قرار داده است و وظيفه بزرگي در چنين شرايطي بر دوش  ما به عنوان متوليان آموزش در جامعه مي باشد.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور افزود: اين مسابقات سكوي پرشي براي نزديك شدن به واقعيت هاي روز است به طوري كه نقاط قوت خود را ارتقا داده و نقاط ضعف را شناسايي و برطرف كنيم.
معاون وزير تعاون افزود: نخستين مسابقات انگيزشي ويژه مديران آموزشگاه هاي آزاد فني و حرفه اي مقدمه اي براي برگزاري رقابت هاي تخصصي با همكاري مشترك دو بخش خصوصي و دولتي ميباشد.
وي با بيان اين كه همواره قدردان فضيلت افراد پيشتاز، توانمند و كوشا در مسيرتعالي آموزش هاي مهارتي در كشور مي باشيم از تمام شركت كنندگان مسابقات مذكور از مرحله آغازين تا نهايي تشكر كرد.
محمد امين سازگار نژاد در ادامه تأكيد كرد: مشاركت، همراهي، همسويي و اتحاد و اشتراك سازنده بخش خصوص و دولتي، رمز موفقيت در مسير بالندگي و تعالي سرمايه هاي انساني و كشور مي باشد.
معاون وزير تعاون با تأكيد به اهميت جايگاه بخش خصوصي در اثربخشي آموزش هاي مهارتي بيان داشت: بايد به بخش خصوصي و مردم فرصت عرضه توانمندي هايشان را بدهيم .
وي در خاتمه افزود: خلق زندگي كريمانه براي مردم از طريق آموزش هاي مهارتي كه از تأكيدات وزير محترم تعاون، كار و رفاه جتماعي مي باشد در سايه همراهي و همسويي بخش دولتي و خصوص ميسر است.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در خاتمه به رسميت شناختن بيشتر بخش خصوصي درعرصه ملي تأكيد كرد. 

   1396/5/7 12:58    تعداد بازدید :  8665

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8665
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )