میز خدمت الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 6,369
بازدید دیروز 6,983
بازدید این ماه 487,266
بازدید کننده ماه قبل 173,139
بازدید ماه قبل 228,790
بازدید کل 21,753,382

معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:خلق زندگی کریمانه برای مردم در سایه مشارکت فعال بخش دولتی و خصوصی میسر است ...

معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بيان داشت: خلق زندگي كريمانه براي مردم در سايه مشاركت فعال بخش دولتي و خصوصي ميسر است.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، محمد امين سازگار نژاد، در مراسم مرحله پاياني اولين دوره مسابقات انگيزشي ويژه مديران آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد مورخ 4/5/96 در جمع معاونان، مديران كل و مديران آموزشگاه هاي آزاد و كارشناسان اين سازمان تأكيدكرد: بخش خصوصي در كشور بايد از رسميت لازم برخوردار شود.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با تأكيد بر نوآوري و خلاقيت در مسير پيشرفت بيان داشت: در همه بعثت ها و رسالت ها خلاقيت و نوآوري نهفته بوده است تا جهان بشري مسير تعالي را از دست ندهد.
وي با اشاره به فرمايش حضرت علي(ع) مبني بر اين كه فرزند زمان خويش باشيم، تصريح كرد: براي موفقيت در جهان امروز بايد به سواد، دانايي و توانايي روز مجهز باشيم.
محمد امين سازگار نژاد با اشاره به تأثيرگذاري نخستين مسابقات انگيزشي در ارتقاي روحيه تلاش و رقابت بخش خصوصي تأكيد كرد: در بستر رقابت هاي سازنده، نقاط قوت و ضعف شناسايي مي شوند و تعاملات و روابط شكل گرفته و توسعه مي يابند.
معاون وزير تعاون ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع برگزيدگان نخستين مسابقات انگيزشي مديران آموزشگاه هاي آزاد فني وحرفه اي بيان داشت: برگزاري اين مسابقات، آغاز گام بزرگي در مسير تعالي و رشد بخش خصوصي مي باشد و اميدوارم كه شاهد پيشرفت و ارتقاي رتبه و طراز بخش خصوصي باشيم.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با اشاره به اهميت بخش خصوصي در تحقق اهداف اين سازمان بيان داشت: بخش خصوص به لحاظ كيفي بايد از توان و ظرفيت هاي بالايي برخوردار باشد به طوري كه از دستاوردهاي آن در مسير تعالي بخش دولتي نيز استفاده شود.
محمد امين سازگارنژاد افزود: در رقابت ها، تعامل وتلاش ها است كه مي توانيم شاهد دستاوردهاي ارزشمندي باشيم.
وي اظهار داشت: امروز فناوري ها، ارتباطات واطلاعات سرنوشت جهان را تحت تأثير خود قرار داده است و وظيفه بزرگي در چنين شرايطي بر دوش  ما به عنوان متوليان آموزش در جامعه مي باشد.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور افزود: اين مسابقات سكوي پرشي براي نزديك شدن به واقعيت هاي روز است به طوري كه نقاط قوت خود را ارتقا داده و نقاط ضعف را شناسايي و برطرف كنيم.
معاون وزير تعاون افزود: نخستين مسابقات انگيزشي ويژه مديران آموزشگاه هاي آزاد فني و حرفه اي مقدمه اي براي برگزاري رقابت هاي تخصصي با همكاري مشترك دو بخش خصوصي و دولتي ميباشد.
وي با بيان اين كه همواره قدردان فضيلت افراد پيشتاز، توانمند و كوشا در مسيرتعالي آموزش هاي مهارتي در كشور مي باشيم از تمام شركت كنندگان مسابقات مذكور از مرحله آغازين تا نهايي تشكر كرد.
محمد امين سازگار نژاد در ادامه تأكيد كرد: مشاركت، همراهي، همسويي و اتحاد و اشتراك سازنده بخش خصوص و دولتي، رمز موفقيت در مسير بالندگي و تعالي سرمايه هاي انساني و كشور مي باشد.
معاون وزير تعاون با تأكيد به اهميت جايگاه بخش خصوصي در اثربخشي آموزش هاي مهارتي بيان داشت: بايد به بخش خصوصي و مردم فرصت عرضه توانمندي هايشان را بدهيم .
وي در خاتمه افزود: خلق زندگي كريمانه براي مردم از طريق آموزش هاي مهارتي كه از تأكيدات وزير محترم تعاون، كار و رفاه جتماعي مي باشد در سايه همراهي و همسويي بخش دولتي و خصوص ميسر است.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در خاتمه به رسميت شناختن بيشتر بخش خصوصي درعرصه ملي تأكيد كرد. 

   1396/5/7 12:58    تعداد بازدید :  9456

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9456
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )