میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 14,309
بازدید دیروز 26,149
بازدید این ماه 649,361
بازدید کننده ماه قبل 317,001
بازدید ماه قبل 387,274
بازدید کل 20,732,351

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی: جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای در برون رفت از معضلات بیکاری حائز اهمیت است ...

در پنجمين روز از هفته مهارت ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با ناهيد تاج الدين نماينده مردم شهر اصفهان در مجلس شوراي اسلامي ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در اين ديدار ابتدا مدير كل استان با تشريح فعاليتهاي مراكز آموزش فني و حرفه اي بويژه همراستا نمودن مهارت آموزي با تقاضاي كارجويان، كارفرمايان و مطالبات محيط هاي كسب و كار به صورت تفصيلي اهداف، چگونگي اجرا و پيش بيني از نتايج دو طرح مهارت آموزي در محيط كار واقعي و كارورزي دانش آموختگان دانشگاهي را طرح و وظيفه سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور را در فرآيند اجرا بسيار با اهميت و خطير دانست.
جلالي ضمن اشاره به اشكالات موجود در نظام آموزش كشور و ضرورت منحصر نمودن يك بنگاه سياست گزار موانع و خلاء موجود در توسعه مهارت آموزي را مطرح نمود.
تاج الدين نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي با مقايسه نظام آموزش رسمي و غير رسمي كشور جايگاه آموزش فني و حرفه اي را در برون رفت از معضلات بيكاري حائز اهميت دانست و بيان داشت: با توجه به اينكه بخش نگران كننده جامعه بيكاري فارغ التحصيلان دانشگاهي مي باشد بر كسي پوشيده نيست، لذا فرصت هاي مهارت آموزي هم از حيث تنوع و توسعه كمي بايد بيشتر مورد توجه قرار گرفته و در نظام اصلاح و بهبود بايد محتواي آموزش هاي فني و حرفه اي را به مطالبات شغلي نزديك نماييم. 
   1396/5/4 14:29    تعداد بازدید :  9149

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9149
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )