میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 2,998
بازدید دیروز 3,830
بازدید این ماه 404,688
بازدید کننده ماه قبل 517,648
بازدید ماه قبل 606,458
بازدید کل 21,042,504

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای مرکز زینبیه بر تهیه پیوست های فرهنگی و اقتصادی در مکان های مذهبی تأکید کرد ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در بازديد از نمايشگاه دستاوردهاي مركز آموزش فني و حرفه اي زينبيه بر تهيه پيوست هاي فرهنگي و اقتصادي در مكان هاي مذهبي تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، ابوطالب جلالي مديركل استان، بهزاد صبري مدير حرم مطهر حضرت زينب (س) اصفهان و جمعي از مسئولين اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان از نمايشگاه دستاوردهای مهارت آموزان مركز آموزش فني و حرفه اي زينبيه بازديد كردند.
ابوطالب جلالي ضمن قدرداني از خيرين، مسئولين و برگزاركنندگان نمايشگاه دستاوردهاي مهارت آموختگان مركز زينبيه در حرم مطهر حضرت زينب (س) اصفهان، بر تهيه پيوست هاي فرهنگي و اقتصادي در مكان هاي مذهبي تأكيد كرد.
وي در خصوص مأموريت و رسالتي كه تعيين شده، بحث اقتصادي را مهم ارزيابي نمود و گفت: بايستي با برنامه هاي ويژه و علمي تر بتوانيم از اين مكان مقدس نسبت به اقتصاد مردم، اشتغال جوانان و كمك به توسعه جايگاه اجتماعي و معيشتي آنان گام مؤثري برداريم.
جلالي ضمن اشاره به منويات مقام معظم رهبري و شعار اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال گفت: كمك به توانمند سازي جوانان از طريق مهارت آموزي، از نظر اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و معيشتي آنان حائز اهميت است.
در پايان مصاحبه ويژه واحد خبر استان اصفهان با مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان در خصوص مهارت آموزي و توانمندسازي جوانان جوياي بكار صورت پذيرفت.
 
   1396/5/18 09:18    تعداد بازدید :  9140

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9140
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )