میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 2,862
بازدید دیروز 3,830
بازدید این ماه 404,552
بازدید کننده ماه قبل 517,648
بازدید ماه قبل 606,458
بازدید کل 21,042,368

به همت آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای گنبد مینا در اصفهان، نمایشگاه دومین دوره فیگورانژ از 21 لغایت 26 مردادماه سال جاری برپا می گردد ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، به همت گرشاسبي مؤسس و مدير آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد گنبد مينا در اصفهان، نمايشگاه دومين دوره فيگورانژ از 21 لغايت 26 مرداد ماه سال جاري در محل گالري كتابخانه مركزي شهرداري اصفهان برپا مي گردد.
گفتني است:‌ میکل آنژ از رهبران بزرگ رنسانس ايتاليا بوده است وی انقلاب بزرگی در هنر زمان خود ایجاد نمود و این مطلب به وضوح در آثار وی مشهود است.
مطالعه روی آثار وی نمایانگر اصول و قواعدی است که بر اساس ریاضیات و محاسبات شکل گرفته، اصولی که بیانگر قدرت و عظمت خالق هستی است.
فیگورانژ شیوه ای است با تکیه بر این اصول و قواعد، که توسط ناهید گرشاسبی نیا، با سالها مطالعه، تحلیل و تحقیق در آثار میکل آنژ استخراج شده است و همچون نقشه راهی، می تواند مسیر حرکت و پیشرفت هر هنرآموز،  که عطش رسیدن به کمال در سر می پروراند،  روشن و نورانی نماید.
گرشاسبی که هنوز خود را یک هنرجو می شمارد توانسته، تا به امروز هنرآموزان فراوانی را در این شیوه پرورش دهد تا بتوانند، قدم در راه شناخت عظمت و شکوه پروردگار گذاشته و آنچه میکل آنژ به جهانیان عرضه داشت، درک کنند و خود نیز این چنین به خلق آثار هنر تجسمی بپردازند.
وی در گذشته ای نزدیک نمایشگاهی از این شیوه در برابر دیدگان عموم بر پا نمود، و به دلیل تقاضای زیاد علاقه مندان در نظر دارد بار دیگر این فضا را برای ایشان فراهم نماید.
بر همین اساس به اطلاع کلیه مشتاقان هنر می رسانیم، دومین نمایشگاه فیگورانژ از تاریخ ٢١ لغايت ٢٦ مرداد ماه  ١٣٩٦ به مدت ٦ روز در محل دائمی نمایشگاه كتابخانه مركزی شهرداری اصفهان از ساعت ١٣ - ٨  و ٢٠  - ١٤ بر پا خواهد شد و میزبان علاقمندان می باشد.
نشانی:  خيابان باغ گلدسته - روبروی باغ گلدسته - روبروی پارك شهيد رجايی - نگارخانه كتابخانه مركزی - گالری ١
برای اطلاعات بیشتر باشماره های تماس آکادمی گنبد مینا تماس حاصل فرمایید: 32233172- 32233192
   1396/5/19 10:36    تعداد بازدید :  9291

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9291
5.8/10 (تعداد آرا 14 نفر )