میز خدمت الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 6,372
بازدید دیروز 6,983
بازدید این ماه 487,269
بازدید کننده ماه قبل 173,139
بازدید ماه قبل 228,790
بازدید کل 21,753,385

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نایین استان اصفهان خبر داد: برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی در این مرکز ...

به گزارش روابط عمومی اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، رضا پوربافراني در تشريح اين خبر گفت: کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی براي كاركنان و كارآموزان اين مركز برگزار گرديد.
وي بيان داشت: با هدف آشنایی با قوانین و ارتقای فرهنگ رانندگی با همکاری پلیس راهور شهرستان کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی با حضور"سروان محمدی"کارشناس راهور شهرستان نایین و جمعی از کارکنان و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در محل سالن اجتماعات مجموعه برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی"سروان محمدی"ضمن آموزش و اطلاع رسانی برخی از قوانین راهنمایی و رانندگی، به تشریح شرایط و معضلات رانندگی در منطقه پرداخت و با اشاره به برخی حوادث و مشکلاتی که به دلیل بی توجهی به قوانین رانندگی و آگاه نبودن با فرهنگ ترافیکی به وقوع پیوسته است بر لزوم توجه و آشنایی همه رانندگان با قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد.
کارشناس راهور شهرستان در ادامه عدم آگاهی از قوانین و نداشتن فرهنگ درست ترافیکی را از معضلات و مشکلات مهم این شهرستان و شهرهای بزرگ دانست و با بیان این مطلب که ما هر روز شاهدیم که به دلیل عدم آشنایی به قوانین و فرهنگ درست راهنمایی و رانندگی چه زیان های متوجه مردم می شود ، آشنا یی هرچند کم و مختصر با قوانین راهنمایی و رانندگی و ارتقای فرهنگ ترافیکی را در پیشگیری از بروز حوادث و خسارت های جانی و مالی بسیار موثر دانست و از همگان درخواست کرد تا با مشارکت همگانی درفراگیری قوانین و ارتقای فرهنگ ترافیکی ، یاریگر پلیس در امر کاهش مشکلات و معضلات رانندگی در شهرستان باشند.
   1396/5/25 08:23    تعداد بازدید :  8253

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8253
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )