مسابقات آزاد مهارت 1396
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 2,224
بازدید دیروز 4,021
بازدید این ماه 257,684
بازدید کننده ماه قبل 152,292
بازدید ماه قبل 208,533
بازدید کل 1,018,655

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اظهار داشت: برگزاری مسابقات ورزشی بانوان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ...

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور ٬ مسابقات ورزشي بانوان سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به ميزباني استان اصفهان با شركت  15 استان در شهر ابريشم  اردوگاه شهيد بهشتي اصفهان  ٬ برگزار شد و تيم ها و نفرات برتر انتخاب شدند.
رهام كيايي معاون توسعه مديريت و منابع سازمان در اين خصوص بيان داشت : يكي از برنامه هاي راهبردي اين معاونت در راستاي توانمند سازي منابع انساني ٬ ترويج فرهنگ ورزش ٬ تحرك و نشاط در نيروي انساني سازمان مي باشد.
وي گفت: با توجه به اينكه انسان سالم محور توسعه پايدار است و اسلام ٬ سلامت روح و جسم انسان را از اهم اولويت ها و برنامه قرارداده است به ويژه حضور سازنده زن در جامعه و در محيط هاي ورزش كه بستر خانواده پايدار ٬ تربيت سازنده ٬ و نسل بالنده و نشاط اجتماعي را به همراه خواهد داشت و سرمايه گذاري در اين امر قطعاً ثمرات ارزشمندي را براي سازمان به ارمغان خواهد آورد .
در ادامه وی بيان داشت: اين مسابقات از تاريخ 20/05/96 با پيام رياست سازمان در اصفهان آغاز و تا 22/05/96 ادامه داشت.
 معاون توسعه مديريت و منابع سازمان اظهار داشت: مسابقات بانوان در دو گروه ٬ گروه اول با حضور 15 استان و ستاد سازمان به ميزباني استان اصفهان با حضور بيش از 350 نفر از بانوان برگزار شد.
وی گفت: گروه دوم مسابقات بانوان به ميزباني استان خراسان رضوي از تاريخ 23/05/96 تا 25/05/96 با حضور بيش از 300 نفر از 17 استان كشور در حال برگزاري است.
رهام کیایی بيان داشت: بررسي آمار و اطلاعات مسابقات نشان دهنده رشد 40در صدي مسابقات امسال از نظر تعداد شركت كننده و رشته نسبت به سال گذشته مي باشد.
 وي دليل توسعه ورزش در سازمان را به عنوان يك راهبرد ٬ تدبير هوشمندانه و انسان مدار رياست سازمان و نقش محوري سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در تربيت انسان ماهر و سالم مورد نياز جامعه عنوان كرد و ابراز اميدواري كرد بتوانيم با حضور نيروي انساني پويا و سالم در تحقق اهداف عاليه و رسالت سازمان و نظام مقدس جمهوري اسلامي گام هاي اساسي تري برداريم.
وی از برگزاري مسابقات منطقه اي آقايان در آينده نزديك در رشته هاي فوتسال ٬ واليبال ٬ شطرنج و تنيس روي ميز نيز خبر داد.

   1396/5/28 10:09    تعداد بازدید :  321

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 321
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )