بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
مسابقات ورزشی بانوان
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 13,023
بازدید دیروز 21,603
بازدید این ماه 1,548,240
بازدید کننده ماه قبل 5,494,632
بازدید ماه قبل 5,563,871
بازدید کل 13,787,591

در جشن اشتغال و خودکفایی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، تندیس "یاور برتر ایجاد اشتغال" به مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان اهداء گردید ...

در جشن اشتغال و خودكفايي 3 هزار و 483 خانوار تحت پوشش كميته امداد امام خميني (ره)، تنديس "ياور برتر ايجاد اشتغال" به مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان اهداء گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي ايجاد اشتغال پايدار،‌ اقتصاد خانوار و استقلال ماندگار در جشن اشتغال و خودكفايي 3 هزار و 483 خانوار تحت پوشش كميته امداد امام خميني (ره) كه با حضور منصور برقعي قائم مقام كميته امداد امام خمینی(ره) کشور، حميد رضا شيران مدير كل كميته امداد امام خميني (ره) استان اصفهان، مديران دستگاههاي اجرايي و مديران عامل بانك هاي استان اصفهان برگزار گرديد، از ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان به عنوان "ياور برتر ايجاد اشتغال" با اهداء تنديس و لوح قدرداني گرديد.
در قسمتي از متن اين لوح آمده است: به يقين كارآفريني و پيشه هاي شكل گرفته در گوشه گوشه اين استان زرخيز، كه نان گرم عشق را با عرق جبين محبت بر سر سفره هاي حلال نيازمندان برده است بهترين مدال، افتخاري است كه حاصل فعاليت فاخر و بي بديل شما نيكو انديشان مهربان و مديران مدبر استان بوده كه قاطبه نيازمندان واقعي استان و كشور عزيزمان ايران را از شرمساري نياز رهانيده است. تدبير و مساعي مجدانه و همت صميمانه شما در امور مربوط به كار و تلاش و توانمندشدن نيازمندان و اقشار آسيب پذير جامعه به فرجامي خوش يمن منتج شده كه ثمره آن افتخاري است كه نيازمندان از حاصل دسترنج خود بر آن مي بالند.
اين گزارش مي افزايد: در سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال به يمن ثمربخشي همكاري و تعامل سازنده و تحسين برانگيز جنابعالي در روند اشتغال و خودكفايي نيازمندان كه منجر به اشتغال و خودكفا شدن 3 هزار و 483 نفر نيازمند تحت حمايت در سال 1395 استان گرديد از شما نيك انديش پسنديده خصال و همكاري خوبتان تقدير و سپاس وافر داشته باشم ...
   1396/5/29 13:20    تعداد بازدید :  8000

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8000
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )