بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
مسابقات ورزشی بانوان
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 9,894
بازدید دیروز 17,905
بازدید این ماه 1,083,681
بازدید کننده ماه قبل 5,678,807
بازدید ماه قبل 5,746,377
بازدید کل 13,816,421

مدیر کل زندان های استان اصفهان از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در "اجرای مطلوب برنامه های حرفه آموزی و توانمندسازی زندانیان" قدردانی کرد ...

مدير كل زندان هاي استان اصفهان از مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان در "اجراي مطلوب برنامه هاي حرفه آموزي و توانمندسازي زندانيان" قدرداني كرد
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، همایش تجليل از مديران، مربيان کارآفرينان و متولیان حوزه اشتغال و حرفه آموزی زندانهای استان با حضورابوطالب جلالي مدير كل استان، گرجی‌زاده مدير کل زندانهای استان، معاونين سازمان جهاد کشاورزی و ميراث فرهنگی استان در تالار شهيد مرادخانی زندان مرکزی برگزار شد.
در ادامه مدير کل آموزش فنی و حرفه ای استان در طی سخنانی از تدابير مدير کل زندانهای استان در راستای ايجاد مهارت آموزی برای مددجويان و اشتغال قدردانی کرد و اين تدابير را موجب توسعه فعاليت های آموزش فنی و حرفه ای دانست.
جلالي افزود:ايجاد دوره های آموزشی و مهيا نمودن وسايل و ابزار کار در مجموعه زندانهای استان برای اين مرکز يک تکليف است و ما خرسنديم از اينکه مددجويان با حضور در اين دوره ها ضمن فراگيری دانش فنی و حرفه ای بازگشت مجدد به زندان ها را نخواهند داشت.
گرجي زاده در اين همايش اظهار داشت: رشد سی درصدی اشتغال در سال جاری نسبت به سال گذشته از جمله حرکات و گام های مهم وبلندی است که می تواند آسيب پذيری رادر بين مددجويان کاهش داد.
وي تصريح کرد: رشد ۱۲ درصدی اشتغال در کار گاههای اشتغال و حرفه آموزی و ديگر سازمان ها و ارگانها از جمله تلاش های مؤثری است که بر ارتقا امنيت در جامعه ايفای نقش نموده است.
در پايان گرجي زاده مدير كل زندان هاي استان اصفهان از ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در "اجراي مطلوب برنامه هاي حرفه آموزي و توانمندسازي زندانيان" با اهداء لوح قدرداني كرد.
در قسمتي از متن اين لوح آمده است:  يقينا" توسعه و پيشرفت اين مرز و بوم مرهون تلاش صادقانه مسئولين خدوم و دلسوزي مي باشد كه همواره در جهت تعالي و ارتقاء اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي گام برداشته و خدمتگذاري را افتخار مي دانند.
اين گزارش مي افزايد: به پاس حمايت هاي بي دريغ جنابعالي در مديريت و صدور ارشادات و دستورات مقتضي در اجراي مطلوب برنامه هاي كسب مهارت و حرفه آموزي زندانيان به منظور توانمندسازي اين قشر آسيب ديده جامعه در حيطه زندانباني اسلامي و برمبناي حديث شريف: "من لم يشكر المنعم من المخلوقين لم يشكر الله عزوجل" از تلاش ها و زحمات شما در اين عرصه قدرداني مي نمايم.

   1396/6/4 13:18    تعداد بازدید :  8057

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8057
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )