خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 30,408
بازدید دیروز 24,374
بازدید این ماه 832,030
بازدید کننده ماه قبل 804,823
بازدید ماه قبل 972,320
بازدید کل 29,278,382

⁣کسب مقام لیگ امداد شهری City Racer توسط تیم آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چیستا رباتیک اصفهان در "مسابقات جهانی رباتیک فیرا 2017 تایوان" ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، تيم اعزامي آموزشگاه رباتیک صدرا اصفهان در مسابقات جهانی رباتیک فیرا 2017 در کشور تایوان در بخش لیگ امداد شهریCity Racer  تیم SADRAROBOT موفق به کسب مقام چهارم شد. در ضمن این تیم موفق به کسب امتیاز بهترین عملکرد در این لیگ شد.
سروش صادق نژاد، عضو هیئت رئیسه فدارسیون جهانی رباتیک فیرا در این خصوص افزود: رقابت های تیم ها در بخش های دانش آموزی و دانشجویی انجام پذيرفت.
اين گزارش مي افزايد: در بخش لیگ امداد شهری (City Racer ) تیمSADRAROBOT از آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي چیستا رباتیک صدرا از اصفهان موفق به کسب مقام چهارم شد. در ضمن این تیم موفق به کسب امتیاز بهترین عملکرد در این لیگ شد.
گفتني است: در بخش رقابت های دانش آموزی و در لیگ ربات های انسان نمای دانش آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر AUTMan موفق شد در رقابت با سایر رقبای خود از سایر کشورها به مقام قهرمانی این رقابت ها برسد. در این لیگ تیمی از کشور تایوان به مقام دوم دست یافت.
گفتني است: بیست و دومین دوره رقابت های جهانی رباتیک فیرا، از تاریخ 1 الی 5 شهریور ماه سال 96 و با حضور 106 تیم دانش آموزی و 65 تیم دانشجویی از کشورهای مختلف دنیا در شهر گائوشونگ کشور تایوان برگزار گردید. بیست و سومین دوره مسابقات جهانی رباتیک فیرا 2018 نیز سال جاری در کشور دانمارک برگزار می گردد.

   1396/6/6 12:19    تعداد بازدید :  275

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 275
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )