مسابقات آزاد مهارت 1396
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 2,226
بازدید دیروز 4,021
بازدید این ماه 257,686
بازدید کننده ماه قبل 152,292
بازدید ماه قبل 208,533
بازدید کل 1,018,657

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در اردبیل بیان کرد: آموزشگاه‌های آزاد بازوی یاری گر سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور هستند


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل،  رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: ما نیازمند ارائه آموزش‌های کیفی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای هستیم که با انتقال مطلوب تکنولوژی امکان‌پذیر خواهد بود.
محمد امین سازگار نژاد در حاشیه دیدار با روسا، مربیان و کارکنان مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل تصریح کرد: در ۱۰ سال اخیر انتقال فن‌آوری و تکنولوژی به صورت کامل و مطلوب در کشور انجام نشده است.
وی افزود: مواد اولیه، تجهیزات و ماشین‌آلات نیازمند به روز رسانی است و از واجباتی است که به منظور تحقق آن با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور مذاکراتی صورت گرفته است.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تأکید کرد: علاوه بر این نزدیک به ۷۰ تفاهم‌نامه با بخش صنعتی کشور منعقد شده تا در کمبودهای مالی بتوان از ظرفیت سایر حوزه‌ها برای ارائه خدمات مطلوب آموزشی و حرفه‌آموزی بهره برد.
به گفته سازگار نژاد در وضعیت فعلی ۶۰۰ مرکز دولتی و هشت هزار آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در کشور دایر است که در مراکز دولتی چهار هزار کارگاه فعالیت دارند.
وی افزود: سال گذشته یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر- دوره تعهد فنی و حرفه‌ای بوده که با تحقق امسال نیز دنبال می‌شود.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور افزود: ۵۰ درصد برنامه‌های آموزشی در آموزشگاه‌های آزاد اجرا می‌شود و آموزشگاه‌های آزاد بازوی یاری گر فنی و حرفه‌ای هستند.
   1396/6/8 09:07    تعداد بازدید :  1335

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1335
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )