بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
مسابقات ورزشی بانوان
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 10,157
بازدید دیروز 21,603
بازدید این ماه 1,545,374
بازدید کننده ماه قبل 5,494,632
بازدید ماه قبل 5,563,871
بازدید کل 13,784,725

فرماندار شهرستان بویین میاندشت در دیدار با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: اصلی ترین نیاز امروز جامعه موضوع اشتغال است و یکی از بهترین راهها برای رسیدن به این مهم کسب آموزش های مهارتی می‎باشد. ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، ماشاء ا... طحانیان زاده فرماندار بویین میاندشت با ابوطالب جلالی مدیر کل آموزش ژفنی حرفه ای استان دیدار و گفتگو كرد.
در اين ديدارابوطالب جلالي با برشمردن توان مراكز آموزش فني و حرفه اي استان و نقش مهارت آموزي در هدايت جوانان به مشاغل، به اهداف، فرآيند و نتايج قابل انتظار از دو طرح مهارت آموزي در محيط كار واقعي و كارورزي دانش آموختگان دانشگاهي پرداخت.
جلالي بيان داشت: استفاده از ظرفيت هاي شغلي صنوف و صنايع، فرصتي مغتنم براي استفاده از تجارب خبرگان و تنوع بخشيدن به حرفه هاي آموزشي مي باشد.
طحانیان زاده فرماندار شهرستان بویین میاندشت در دیدار با جلالی مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان گفت:اصلی ترین نیاز امروز جامعه موضوع اشتغال است و یکی از بهترین راهها برای رسیدن به این مهم کسب آموزش های مهارتی میباشد.
وي معضل بیکاری را از مهمترین مشکلات امروز جامعه دانست و افزود: دولت با ایجاد بسترهای لازم زمینه فراگیری مهارتهای اولیه و پایه ای را برای ورود به بازار کار از طریق مراکز فنی حرفه ای به منظور کمک به اقتصاد خانواده و جامعه از هر لحاظ فراهم نموده و می توان اذعان داشت که مرکز آموزش فنی حرفه ای در شهرستان فرصت مناسبی برای توسعه برنامه ها و فعالیتهای آموزش فنی حرفه ای است که نقش قابل توجهی در اشتغال جوانان جویایی کار خواهد داشت.
   1396/6/12 13:46    تعداد بازدید :  8092

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8092
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )