هجدهمین مسابقات ملی مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
دفترچه راهنمای ثبت نام ...
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 6,244
بازدید دیروز 5,293
بازدید این ماه 100,872
بازدید کل 100,872

فرماندار شهرستان بویین میاندشت در دیدار با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: اصلی ترین نیاز امروز جامعه موضوع اشتغال است و یکی از بهترین راهها برای رسیدن به این مهم کسب آموزش های مهارتی می‎باشد. ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، ماشاء ا... طحانیان زاده فرماندار بویین میاندشت با ابوطالب جلالی مدیر کل آموزش ژفنی حرفه ای استان دیدار و گفتگو كرد.
در اين ديدارابوطالب جلالي با برشمردن توان مراكز آموزش فني و حرفه اي استان و نقش مهارت آموزي در هدايت جوانان به مشاغل، به اهداف، فرآيند و نتايج قابل انتظار از دو طرح مهارت آموزي در محيط كار واقعي و كارورزي دانش آموختگان دانشگاهي پرداخت.
جلالي بيان داشت: استفاده از ظرفيت هاي شغلي صنوف و صنايع، فرصتي مغتنم براي استفاده از تجارب خبرگان و تنوع بخشيدن به حرفه هاي آموزشي مي باشد.
طحانیان زاده فرماندار شهرستان بویین میاندشت در دیدار با جلالی مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان گفت:اصلی ترین نیاز امروز جامعه موضوع اشتغال است و یکی از بهترین راهها برای رسیدن به این مهم کسب آموزش های مهارتی میباشد.
وي معضل بیکاری را از مهمترین مشکلات امروز جامعه دانست و افزود: دولت با ایجاد بسترهای لازم زمینه فراگیری مهارتهای اولیه و پایه ای را برای ورود به بازار کار از طریق مراکز فنی حرفه ای به منظور کمک به اقتصاد خانواده و جامعه از هر لحاظ فراهم نموده و می توان اذعان داشت که مرکز آموزش فنی حرفه ای در شهرستان فرصت مناسبی برای توسعه برنامه ها و فعالیتهای آموزش فنی حرفه ای است که نقش قابل توجهی در اشتغال جوانان جویایی کار خواهد داشت.
   1396/6/12 13:46    تعداد بازدید :  135

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 135
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )