مسابقات آزاد مهارت 1396
هجدهمین مسابقات ملی مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
دفترچه راهنمای ثبت نام ...
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 792
بازدید دیروز 9,906
بازدید این ماه 205,287
بازدید کننده ماه قبل 179,894
بازدید ماه قبل 238,984
بازدید کل 551,204

حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان اردستان در خصوص تبیین طرح های مهارت آموزی ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، جلسه كارگروه اشتغال شهرستان اردستان با حضور ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان، عليرضا غيور فرماندار شهرستان اردستان، رييس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان، عباس مهديان رييس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل ، مقداد مددي رييس مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان اردستان و جمعي از مسئولين ادارات شهرستان در محل فرمانداري شهرستان برگزار گرديد.
 در اين جلسه ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با توجه به نرخ بیکاری حدود 14% استان خواستار اصلاح روشهای الگوی کشت در بخش کشاورزی وبهره مندی نیروی کار مورد نیاز بازار کار وصنعت از آموزش وتربیت نیروی ماهر کار مورد نیاز با همکاری همه ادارات وارگانها و بخش خصوصی با توجه به موقعیت جغرافیایی و اقلیمی شهرستان اردستان بویژه در بخش صنعت توریسم، هتلداری وگردشگری، ITوICT شد.
مدیرکل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در جلسه كارگروه اشتغال شهرستان به تبيين طرح هاي مهارت آموزي در محیط کار واقعي و كارورزي دانش آموختگان پرداخت.
در ادامه غیور فرماندار شهرستان اردستان بيان داشت: تلاش هایی که در حوزه اشتغال انجام شده موجب شده با کاهش یک درصدی نرخ بیکاری در شهرستان مواجه شویم.
فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: نگاه به اشتغال در شهرستان اردستان باید تغییر کرده و امکان ندارد که در بخش کشاورزی دنبال توسعه اشتغال یا حفظ آن باشیم چون منابعی که در اختیار داریم این اجازه را به ما نمی دهد.
فرماندار  با اشاره به موضوع اشتغال تصریح کرد: بیشترین تلاش در دو سال گذشته توسط فرمانداری و ارگان های متولی ایجاد فرصت های شغلی و شناسایی سرمایه های جدید برای قشر بیکار بوده است.
وي گفت: با توجه به اینکه باید برای مهارت آموزی جوانان بیکار تلاش کنیم،  بهتر است آموزش های لازم را در قالب مهارت آموزی آموزش دهیم که بسیاری از مشکلات به این طریق کاهش پیدا خواهد کرد.
غیور خواستار فعال نمودن وتجهیز کارگاههای مراکز روستایی آموزش فنی وحرفه ای در راستای بهره مندی عادلانه از آموزش وتثبیت جمعیت روستای وجلوگیری از حاشیه نشینی شد.
در اين جلسه مقرر گرديد: کلیه ادارات نیازسنجی آموزشی منطقه را درحوزه اختیارات خود تنظیم و به مرکز اعلام نمایند و در راستای تولید واشتغال پایدار با مركز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.
در پايان مديركل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان از بناهاي تاريخي مسجد جامع شهرستان اردستان و قنات دوطبقه مون بازديد كرد.
   1396/6/23 10:05    تعداد بازدید :  233

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 233
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )