خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی




تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 7,145
بازدید دیروز 23,038
بازدید این ماه 767,052
بازدید کننده ماه قبل 837,320
بازدید ماه قبل 996,061
بازدید کل 29,432,739

در راستای تبیین جایگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در شناسایی مشاغل نو و آموزشهای جدید همایش تخصصی بررسی فرصت های راه اندازی کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار گردید...

در راستاي تبيين جايگاه فناوري اطلاعات و ارتباطات در شناسايي مشاغل جديد و آموزشهاي جديد همايش تخصصي بررسي فرصت هاي راه اندازي كسب و كارهاي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات برگزار گرديد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان همايش تخصصي با حضور ابوطالب جلالي مديركل آموزش فني و حرفه اي استان، جعفر مطلب زاده مدير كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان، مدير حراست، معاونين اداره كل، ابراهيم خليليان مدير تحقيق و توسعه سازمان فاوا شهرداري اصفهان، كارشناسان فناوري اطلاعات، محمد دهقاني رييس كانون انجمن صنفي استان و كارآفرينان حوزه IT  بمنظور تبيين جايگاه فناوري اطلاعات و ارتباطات در شناسايي مشاغل نو و آموزشهاي جديد در محل سالن اجتماعات شهيد بهشتي برگزار شد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان ضمن خوش آمدگويي به حاضرين در همايش و اشاره به رسالت سازمان آموزش فني و حرفه اي گفت: بي شك يكي از مهمترين پديده هاي هزاره سوم رشد چشمگير و روز افزون IT و تأثير آن بر تمامي جوانب زندگي بشر مي باشد. يكي از جنبه ها نيز كه به شدت تحت تأثير اين پديده قرار گرفته بحث مشاغل و اشتغال مي باشد و به گونه اي درآمده كه در چند سال آينده بدون IT عملا نمي توان كاري را از پيش برد.
جلالي با تاكيد بر تغييرات سريع دنياي پيرامون بويژه تغييرات شتابان در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات به نقش و رسالت دستگاههاي اجرايي نظير اداره كل فناوري اطلاعات استان و آموزش فني و حرفه اي خواستار همكاري و برنامه ريزي دقيق و قابل اجرا بر اساس نياز واقعي و آينده نگري در حوزه IT با همكاري همه دستگاههاي ذيربط شد.
مدير كل ارتباطات و اطلاعات استان ضمن اشاره به اقدامات اداره متبوع در جهت ايجاد زير ساخت هاي لازم براي تحقق اهداف بلند مدت نظام در حوزه فاوا مطالبي را پيرامون مؤلفه هاي شهر هوشمند بيان نمود و خبر از افتتاح پروژه Rx استان در هفته آينده كه نقش بسزايي در كيفيت تبادل داده در شبكه ملي انتقال اطلاعات و اينترنت ايفا خواهد كرد، داد.
ابراهيم خليليان مدير تحقيق و توسعه سازمان فاوا شهرداري اصفهان نيز به معرفي شهر هوشمند و فرصت هاي بازار كار پرداخت و مولفه هاي اصلي يك شهر هوشمند را در 8 بخش اصلي تشريح نمود.

در ادامه ميثاق پوراعتصام كارشناس فناوري اطلاعات اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان به معرفي سياست هاي جديد سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و معرفي بسته هاي حمايتي در جهت ايجاد تضمين كيفيت آموزش بويژه در فضاي مجازي پرداخت و از نشان "نما" و " شميم" شناسه يكپارچه توليد محتواي الكترونيكي رونمايي كرد و اپليكيشن نزديكترين ها را براي ارائه فرصت هاي شغلي و مهارتي توسط دارندگان مدارك فني و حرفه اي به حاضرين معرفي نمود كه استقبال خوبي از سوي حاضرين صورت پذيرفت.
خانم خدابنده مسئول جذب و پذيرش شهرك علمي و تحقيقاتي، آقايان نكويي و جعفريان عضو هيئت رئيسه اتحاديه فناوري ارتباطات و اطلاعات و آقاي كاظمي كارآفرين موفق حوزه استارت تاپ هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات از ديگر سخنرانان اين همايش بودند.













 

 




   1396/6/23 11:33    تعداد بازدید :  9645

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9645
6.1/10 (تعداد آرا 12 نفر )