تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 3
بازدید امروز 5,591
بازدید دیروز 41,900
بازدید این ماه 949,904
بازدید کننده ماه قبل 754,639
بازدید ماه قبل 826,248
بازدید کل 28,422,087

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای اصفهان: سخت‌افزار هوشمند‌سازی گواهینامه مهارت در اصفهان آماده است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، ابوطالب جلالي مدير كل گفت : در حال حاضر سخت‌افزار اجرای هوشمند‌سازی گواهینامه‌های مهارت در استان اصفهان آماده است.
وي با اشاره به اجرای طرح هوشمند شدن گواهینامه‌های مهارت در برخی از استان‌های کشور اظهار کرد: این طرح به صورت آزمایشی در استان‌های تهران، البرز و کردستان اجرا شده است.
جلالي به بالا بودن میزان گواهینامه‌های مهارت در اصفهان اشاره کرد و ادامه داد: آمار و تعداد گواهینامه‌های مهارت در استان اصفهان بسیار بالا بوده و به این دلیل طرح هوشمند شدن گواهینامه‌های مهارت به صورت آزمایشی در استان اصفهان اجرا نشده است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با تاکید بر اینکه زیر‌ساخت‌های اجرای این طرح در اصفهان فراهم شده است، تصریح کرد: در حال حاضر سخت‌افزار اجرای هوشمند‌سازی گواهینامه‌های مهارت در استان اصفهان آماده است و امیدواریم نرم‌افزار اجرای این طرح در استان نیز فراهم شود.
وی با بیان اینکه نرم‌افزار اجرای این طرح باید از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تدوین و تنظیم شود، اضافه کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور درصدد است تا در صورت وجود اشکالاتی در این طرح نسبت به رفع این اشکالات اقدام کند.
جلالی با اشاره به اینکه با رفع این اشکالات نرم‌افزار اجرای طرح هوشمند‌سازی گواهینامه‌های مهارت در اصفهان فراهم می‌شود، تاکید کرد: در گواهینامه‌های مهارت مشخصات فردی، نام و نام خانوادگی، شماره ملی و کد شناسه مهارت افراد ثبت می‌شود و یک کیپ الکترونیکی نیز همراه با این گواهینامه است.
وی با تاکید بر اینکه با هوشمند شدن گواهینامه‌ها صحت و سلامت گواهینامه‌های مهارت افزایش پیدا می‌کند و از جعل این گواهینامه‌ها جلوگیری می‌شود، افزود: همچنین با اجرای این طرح مکاتبات اداری با آموزش فنی و حرفه‌ای برای استعلام گواهینامه‌های مهارت افراد حذف می‌شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان گفت: یک گواهینامه مهارت ظرفیت 20 شناسه مهارتی را دارد.
   1392/8/1 08:36    تعداد بازدید :  1180

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1180
5.2/10 (تعداد آرا 18 نفر )