بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 39,266
بازدید دیروز 29,410
بازدید این ماه 1,276,489
بازدید کننده ماه قبل 1,353,816
بازدید ماه قبل 1,430,477
بازدید کل 19,538,930

در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از مرکز پرورش زالوی ایران در اصفهان بازدید کرد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي تحقق شعار اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال، ابوطالب جلالي مدير كل استان، مدير عامل بانك توسعه تعاون و شيراني رييس مركز آموزش فني و حرفه اي زينبيه از مركز پرورش زالوي ايران به مديريت دكتر صفوي بازديد كردند.
دكتر صفوي در اين خصوص بيان داشت: بزاق زالو حاوی بیش از یکصد نوع ماده حیاتی مفید است که موجب درمان بیماریهای مختلفی می شود. این انگل کوچک و شگفت آور به علت توانایی فوق‌العاده ای که در درمان بیماری ها دارد جایگاه ویژه‌ای در طب دارد.
وي افزود: در بین گونه‌های زالوی پزشکی بهترین نوع آن نوع شرقی است که زالوهای موجود در ایران از این نوع است. عمده خواص درمان زالو در بزاق درمان است ، به طوری که شاید بیشتر از وزن بدنش قادر به تولید بزاق باشد و وقتی به جایی از بدن می‌چسبد آن قدر آب بزاق تولید می‌کند که از زیر بدن حیوان بزاق می‌چکد. عصاره‌ی آب دهان زالو شامل دو دسته از مواد هستند که گروهی به عنوان نروترانسمیتر بر روی پایانه‌های عصبی عمل می‌کنند و موجب تحریک عمومی روی نقاط طب سوزنی می‌شوند و دسته‌ دیگر که بر روی گردش خون عمومی و مویرگ‌ها عمل کرده و به عنوان ضد انعقاد ، ضد تورم و ضد درد ایفای نقش می‌کنند.
ابوطالب جلالي در اين بازديد در خصوص اجراي دوره هاي آموزشي و ايجاد اشتغال براي افراد جوياي بكار در اين صنعت خواستار نشستي جهت تبادل نظرات شد.
   1396/7/18 08:20    تعداد بازدید :  9159

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9159
3/10 (تعداد آرا 1 نفر )