ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 12,803
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 972,619
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,617,151

طی شش ماهه نخست امسال صورت گرفت ، رقابت 62 هزار و 576 اصفهانی در آزمون‌های مهارتی ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، مسعود دانشمند رئیس اداره سنجش و مهارت اداره کل گفت: طی شش ماهه نخست امسال 62 هزار و 576 نفر در سطح استان در آزمون‌های مهارتی به رقابت با یکدیگر پرداخته‌اند.
وي با اشاره به برگزاری آزمون‌های مختلف در گروه هاي مهارتي اظهار کرد: این آزمون‌ها شامل آزمون‌های پایان دوره  آموزشي ، ادواری، صنایع دستی و صنایع ساختمان است و متقاضیان پس از شرکت و قبولی در این آزمون‌ها گواهینامه مهارت خود را دریافت می‌کنند.
دانشمند  به اهمیت برگزاری آزمون‌های مهارتی اشاره کرد و ادامه داد: سطح مهارت افراد پس از شرکت در این آزمون‌ها شناسایی می‌شود. رئیس اداره سنجش اداره کل با اشاره به عملکرد شش ماهه این اداره در راستای برگزاری آزمون‌های مهارتی تصریح کرد: طی شش ماهه نخست امسال 62 هزار و 576 نفر در سطح استان اصفهان در آزمون‌های مهارتی به رقابت با یکدیگر پرداخته‌اند.
دانشمند با اشاره به تعداد افراد شرکت‌کننده در این آزمون‌ها تاکید کرد: طی شش ماهه نخست امسال 38 هزار و 513 نفر در سطح استان در آزمون‌های پایان دوره شرکت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه افراد داری مهارت که درصدد دریافت گواهینامه مهارت هستند در آزمون‌های ادواری شرکت می‌کنند، افزود: طی شش ماهه نخست امسال شش هزار و 438 نفر در سطح استان در این آزمون‌ها شرکت کرده‌اند و آزمون‌های ادواری هر سه ماه یکبار در میان متقاضیان برگزار می‌شود.
رئیس اداره سنجش با تاکید بر اینکه طی شش ماهه نخست امسال آزمون‌های صنایع‌دستی در میان 11 هزار و 406 نفر در سطح استان برگزار شده است، گفت: مهارت‌آموزان صنایع دستی برای استفاده از بیمه در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند.
وی همچنين اظهار کرد: طی شش ماهه نخست امسال 9 هزار و 505 نفر در سطح استان در آزمون‌های صنایع ساختمان به رقابت با یکدیگر پرداخته‌اند.
دانشمند با بیان اینکه پنج هزار و 837 نفر از این افراد گواهینامه مهارت خود را دریافت کرده‌اند، ادامه داد: همچنین درآزمون قالیبافی و صنایع دستی نیز گواهینامه‌های مهارت به شش هزار و 68 نفر در سطح استان ارائه شده است.
وی با اشاره به تفاوت آزمون‌های مهارتی امسال نسبت به سال‌های گذشته تصریح کرد: امسال افراد پس از اطلاع از قبولی خود در آزمون مورد نظر به منظور دریافت گواهینامه مهارت باید با مراجعه به سایت WWW.PAY.PORTALTVTO.COM  سه هزار تومان به حساب سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور واریز کنند.
   1392/8/4 07:43    تعداد بازدید :  2928

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2928
5.3/10 (تعداد آرا 18 نفر )