میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 1,391
بازدید دیروز 6,977
بازدید این ماه 307,929
بازدید کننده ماه قبل 578,848
بازدید ماه قبل 661,613
بازدید کل 21,076,988

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در سومین جلسه شورای مهارت استان: اشتراک قرار دادن و استفاده از ظرفیتهای دستگاههای اجرایی گامی مؤثر در استفاده بهینه از امکانات، اشتغال زایی و افزایش بهره وری می باشد...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، سومين جلسه شوراي مهارت ذيل كارگروه اشتغال وسرمايه گذاري استان با حضور ايرواني مدير كل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و نمايندگان دستگاههاي عضو در محل سالن كنفرانس اداره كل تشكيل گرديد.
در ابتدا ابوطالب جلالي هدف مهم تشكيل شورا را هم افزايي دستگاه هاي اجرايي در كمك به افرادي كه داراي توانايي نيستند اعلام نمود و افزود شورا به دنبال سياست گذاري در امر مهارت آموزي در استان است كه بايستي نيازسنجي، فرآيند كار و استانداردسازي دوره ها انجام شود.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با بيان اينكه ديوار بلندي بين دستگاههاي اجرايي وجود دارد بر مشاركت و استفاده همه جانبه از ظرفيت هاي دستگاههاي اجرايي تأكيد كرد و افزود: اگر از ظرفيت هاي خالي به نحو مطلوب بهره برداري گردد اشتغال خوبي در همه حوزه ها ايجاد مي شود.
در ادامه ايرواني در خصوص توسعه آموزش ها در تمام ابعاد، اهتمام ويژه به طرح هاي جديد مهارت آموزي، تهيه محتوا در حوزه هاي مهارتي و انعكاس از طريق صدا و سيما مباحثي را عنوان نمود.
در ادامه دكتر ايراندوست معاون آموزشي مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي استان اصفهان، طرح آموزش مهارت افزايي و تربيت كشاورزان آينده را ارائه داد.
در پايان مقرر گرديد تعامل مؤثري بين دستگاه هاي اجرايي صورت پذيرد تا با سياستگذاري واحد بتوان از همه امكانات استفاده كرد، اطلاع رساني ويژه به جامعه هدف و ترغيب واحدهاي پذيرنده از طريق شهرستانهاي صنعتي انجام گردد تا اين شورا بتواند اثربخشي خوبي در زمينه اشتغال ايفا نمايد.
   1396/7/25 10:25    تعداد بازدید :  8325

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8325
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )