میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 18,342
بازدید دیروز 25,150
بازدید این ماه 261,544
بازدید کننده ماه قبل 229,320
بازدید ماه قبل 318,106
بازدید کل 21,330,164

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در سومین جلسه شورای مهارت استان: اشتراک قرار دادن و استفاده از ظرفیتهای دستگاههای اجرایی گامی مؤثر در استفاده بهینه از امکانات، اشتغال زایی و افزایش بهره وری می باشد...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، سومين جلسه شوراي مهارت ذيل كارگروه اشتغال وسرمايه گذاري استان با حضور ايرواني مدير كل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و نمايندگان دستگاههاي عضو در محل سالن كنفرانس اداره كل تشكيل گرديد.
در ابتدا ابوطالب جلالي هدف مهم تشكيل شورا را هم افزايي دستگاه هاي اجرايي در كمك به افرادي كه داراي توانايي نيستند اعلام نمود و افزود شورا به دنبال سياست گذاري در امر مهارت آموزي در استان است كه بايستي نيازسنجي، فرآيند كار و استانداردسازي دوره ها انجام شود.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با بيان اينكه ديوار بلندي بين دستگاههاي اجرايي وجود دارد بر مشاركت و استفاده همه جانبه از ظرفيت هاي دستگاههاي اجرايي تأكيد كرد و افزود: اگر از ظرفيت هاي خالي به نحو مطلوب بهره برداري گردد اشتغال خوبي در همه حوزه ها ايجاد مي شود.
در ادامه ايرواني در خصوص توسعه آموزش ها در تمام ابعاد، اهتمام ويژه به طرح هاي جديد مهارت آموزي، تهيه محتوا در حوزه هاي مهارتي و انعكاس از طريق صدا و سيما مباحثي را عنوان نمود.
در ادامه دكتر ايراندوست معاون آموزشي مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي استان اصفهان، طرح آموزش مهارت افزايي و تربيت كشاورزان آينده را ارائه داد.
در پايان مقرر گرديد تعامل مؤثري بين دستگاه هاي اجرايي صورت پذيرد تا با سياستگذاري واحد بتوان از همه امكانات استفاده كرد، اطلاع رساني ويژه به جامعه هدف و ترغيب واحدهاي پذيرنده از طريق شهرستانهاي صنعتي انجام گردد تا اين شورا بتواند اثربخشي خوبي در زمينه اشتغال ايفا نمايد.
   1396/7/25 10:25    تعداد بازدید :  9215

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9215
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )