لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 31
بازدید امروز 15,129
بازدید دیروز 14,820
بازدید این ماه 310,363
بازدید کننده ماه قبل 194,106
بازدید ماه قبل 274,111
بازدید کل 36,143,171

در خصوص ارتقاء فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث ناشی از کار برگزار گردید: "همایش حادثه در کمین صنعت" در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کاشان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، محمود علواني رييس مركز شهيد موسويان كاشان در تشريح اين خبر گفت: در خصوص ارتقاء فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث ناشی از کار و سلامت نیروی انسانی و کاهش حوادث آتش سوزی در صنایع در شهرستان کاشان، همایشي با عنوان حادثه در کمین صنعت به همت کارگروه ایمنی در کار و صنعت شهرستان و همکاری دستگاه های اجرایی همچون اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، اداره صنعت معدن تجارت، اتاق بازرگانی، جهت کارفرمایان و مدیران صنایع و روسای دستگاه های اجرایی و نیز کارشناسان ایمنی در محل اتاق بازرگانی کاشان برگزار گردید.
وي بيان داشت: این همایش که با حضور دکتر مؤمنیان معاون استاندار و فرماندار کاشان و مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استان و معاون روابط کار اداره کل تعاون کار استان برگزار گردید.
علواني هدف از این همایش را ارتقاء فرهنگ ایمنی در محیط کار دانست تا بتوان حوادث ناشی از کار و آمار فوتی کارگران کاشان و مصدومان حادثه را کاهش داد،  لذا در این راستا با همکاری فرمانداری در سال 95 کارگروه ایمنی در کار و صنعت تشکیل گردید که این مرکز به عنوان  کارگروه آموزش ایمنی در صنعت برنامه ریزی جهت برپایی جلسات کارگروه ایمنی و آموزش های ایمنی جهت کارفرمایان صنایع و کارگران را بر عهده دارد و در این خصوص توانسته است آموزش های مورد نیاز صنایع را در مباحث مختلف از جمله ایمنی و اطفا حریق و ... را برگزار نماید.
وي گفت: ضرورت همراهی کارفرمایان در دست یابی به محیط ایمن در فضای کسب و کار را می طلبد و هر نوع خرج در مسیر ایمنی هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه گذاری برای کارفرمایان محسوب میشود که ایشان را از بسیاری از حوادث ناگوار در محیط کار دور می سازد.
در پایان این همایش به چند نفر از کارفرمایان برتر شهرستان در رعایت مباحث ایمنی و پیشگیری از حریق تقدیر به عمل آمد.
   1396/7/30 10:59    تعداد بازدید :  9682

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9682
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )