بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 11,554
بازدید دیروز 33,916
بازدید این ماه 1,401,157
بازدید کننده ماه قبل 1,165,689
بازدید ماه قبل 1,236,647
بازدید کل 19,299,700

شهردار اصفهان : آموزش های فنی و حرفه ای کمک رسان شهرداری در شهروندسازی می باشد ...

شهردار كلانشهر اصفهان از آموزشهاي فني و حرفه اي بعنوان ياور شهرداري در شهروندسازي ياد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، ابوطالب جلالي مدير كل استان، حسين مصلي نژاد رئيس اداره آموزشگاههاي آزاد و مشاركت مردمي ، محمد دهقاني رئيس هيئت مديره كانون انجمن هاي صنفي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد استان، خانم شيراني مؤسس آموزشگاه يانا با قدرت الله نوروزي شهردار كلان شهر اصفهان ديدار و گفتگو كردند.
ابوطالب جلالی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ضمن تشریح ظرفیتهای فنی و حرفه ای و نقش مهارت در تربیت شهروند ماهر و جامعه سالم، به صورت مفصل از ماموریتهای این سازمان مطالبی را عنوان نمود.
جلالی با معرفی ظرفیتهای بخش غیردولتی که نقش موثری در توانمندسازی نیروی انسانی دارند و مشکلات مبتلا به واحدهای غیردولتی نکاتی را عنوان نمود و نقش مدیریت شهری در رفع موانع و رونق بخشی واحدهای آموزش فنی و حرفه ای را موثر دانست.
نوروزی شهردار اصفهان ضمن اشاره به نزديكي رسالت شهرداري با ارگانها و سازمانهاي آموزشي بخصوص آموزش هاي فني و حرفه اي گفت: آموزش هاي فني و حرفه اي توانمند سازي را هدف قرار داده است و شهرداري با كمك اين آموزشها مي تواند گامي مؤثر در ساختن شهروند سالم داشته باشد.
شهردار اصفهان بيان داشت: شهرداري در صورتي شاهد وجود شهروندان سالم و بافرهنگ مي باشد كه بتواند در امر آموزش موفق باشد و با مشاركت و تعامل با سازمانها و بخش خصوصي كه وظايف مشتركي در اين حوزه دارند مي توان اين فعاليتها را در مسير خوبي هدايت نمود.
نوروزي ضمن اشاره به اثر بخش بودن آموزش هاي فني و حرفه اي در هدايت اقشار مردم بسوي اشتغال و كاهش معضلات اجتماعي، در فراهم سازي بستر و زيرساختهاي لازم براي بخش آموزش فني و حرفه اي اعلام آمادگي نمود.


 
   1396/8/2 14:14    تعداد بازدید :  9109

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9109
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )