میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 1,382
بازدید دیروز 6,977
بازدید این ماه 307,920
بازدید کننده ماه قبل 578,848
بازدید ماه قبل 661,613
بازدید کل 21,076,979

در خصوص ارتقاء فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث ناشی از کار برگزار گردید: "همایش حادثه در کمین صنعت" در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کاشان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، محمود علواني رييس مركز شهيد موسويان كاشان در تشريح اين خبر گفت: در خصوص ارتقاء فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث ناشی از کار و سلامت نیروی انسانی و کاهش حوادث آتش سوزی در صنایع در شهرستان کاشان، همایشي با عنوان حادثه در کمین صنعت به همت کارگروه ایمنی در کار و صنعت شهرستان و همکاری دستگاه های اجرایی همچون اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، اداره صنعت معدن تجارت، اتاق بازرگانی، جهت کارفرمایان و مدیران صنایع و روسای دستگاه های اجرایی و نیز کارشناسان ایمنی در محل اتاق بازرگانی کاشان برگزار گردید.
وي بيان داشت: این همایش که با حضور دکتر مؤمنیان معاون استاندار و فرماندار کاشان و مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استان و معاون روابط کار اداره کل تعاون کار استان برگزار گردید.
علواني هدف از این همایش را ارتقاء فرهنگ ایمنی در محیط کار دانست تا بتوان حوادث ناشی از کار و آمار فوتی کارگران کاشان و مصدومان حادثه را کاهش داد،  لذا در این راستا با همکاری فرمانداری در سال 95 کارگروه ایمنی در کار و صنعت تشکیل گردید که این مرکز به عنوان  کارگروه آموزش ایمنی در صنعت برنامه ریزی جهت برپایی جلسات کارگروه ایمنی و آموزش های ایمنی جهت کارفرمایان صنایع و کارگران را بر عهده دارد و در این خصوص توانسته است آموزش های مورد نیاز صنایع را در مباحث مختلف از جمله ایمنی و اطفا حریق و ... را برگزار نماید.
وي گفت: ضرورت همراهی کارفرمایان در دست یابی به محیط ایمن در فضای کسب و کار را می طلبد و هر نوع خرج در مسیر ایمنی هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه گذاری برای کارفرمایان محسوب میشود که ایشان را از بسیاری از حوادث ناگوار در محیط کار دور می سازد.
در پایان این همایش به چند نفر از کارفرمایان برتر شهرستان در رعایت مباحث ایمنی و پیشگیری از حریق تقدیر به عمل آمد.
   1396/7/30 10:59    تعداد بازدید :  9246

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9246
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )