میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 1,254
بازدید دیروز 11,347
بازدید این ماه 363,242
بازدید کننده ماه قبل 557,937
بازدید ماه قبل 645,937
بازدید کل 21,055,182

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از شرکت ماشین ابزار سازی ایران بازدید کرد...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و ايرج توكلي رئيس اداره آموزش در صنايع با مهندس دانش مدير عامل شركت ماشين ابزارسازي ايران ديدار و گفتگو كردند.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن اشاره به مشكلات نظام آموزشي كشور گفت: نيروي انساني سرمايه هر كشوري مي باشد كه آموزش مؤثر و برنامه ريزي شده مي تواند در توانمندسازي آنها مفيد واقع شود. كشورهايي مانند استراليا با تغيير سيستم آموزش خود به آموزشهاي مهارتي توانستند به خوبي از منابع استفاده كنند كه افزايش بهره وري را در تمام زمينه ها در برداشت.
جلالي با تاكيد بر ارتباط بين صنايع و بخش آموزش اظهار داشت: در اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در كنار آموزش هاي خود كارورزي در محيط كار واقعي را آغاز نموده ايم كه اقدامي در جهت توانمند سازي نيروي كار ماهر و مورد نياز صنعت مي باشد.
مهندس دانش مدير عامل شركت ماشين ابزارسازي ايران با اشاره به محصولات و توليدات و طرح توسعه شركت گفت: در اين شركت با اتكا بر دانش بومي و تخصص كارشناسان توانسته ايم دستگاههاي پيشرفته CNC مورد نياز مورد نياز كشور را توليد كنيم.
دانش با تاكيد بر اموزش در بخش صنعت و ارتباط آن با افزايش صادرات گفت: در راستاي آموزش مربيان و كارآموزان فني و حرفه اي استان آمادگي داريم كه در ارتقا مهارت و آموزش خاص اين تجهيزات همكاري لازم با اداره كل آموزش فني و حرفه اي را داشته باشيم.
در پايان حاضرين در نشست از خط توليد شركت بازديد نمودند.

   1396/8/10 13:47    تعداد بازدید :  9314

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9314
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )