خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 1,346
بازدید دیروز 4,748
بازدید این ماه 187,941
بازدید کننده ماه قبل 135,925
بازدید ماه قبل 219,678
بازدید کل 26,269,154

فرمانده مرکز آموزش توپخانه و موشک ها و ارشد نظامی ارتش در استانهای اصفهان، یزد و چهارمحال بختیاری: کاهش معضلات اجتماعی سربازان با ارائه آموزش های مهارتی میسر است ...

فرمانده مركز آموزش توپخانه و موشك ها و ارشد نظامي ارتش در استانهاي اصفهان، يزد و چهارمحال بختياري ارائه آموزش هاي مهارتي به نيروهاي وظيفه را در كاهش معضلات اجتماعي مؤثر دانست.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، در راستاي تفاهم نامه همكاري ستاد نيروهاي مسلح و وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي ابوطالب جلالي مدير كل استان، احمدرضا منتظري رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي با سرتيپ2ستاد محسن آذر افروز فرمانده مركز آموزش توپخانه و موشك ها و ارشد نظامي ارتش در استانهاي اصفهان، يزد و چهارمحال بختياري، سرهنگ ستاد شكراله نصيري جانشين مركز آموزش توپخانه و موشك ها سرهنگ ستاد  محمد معظمي گودرزي رئيس آموزش و تأمين مركز آموزش توپخانه و موشك ها و محمدرضا رئوفي مسئول فني و حرفه اي مركز آموزش توپخانه و موشك ها ديدار و گفتگو كردند.
ابوطالب جلالی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ضمن تشریح ظرفیتهای فنی و حرفه ای و نقش مهارت در تربیت نيروي انساني ماهر و جامعه سالم، به صورت مفصل از ماموریتهای این سازمان مطالبی را عنوان نمود.
جلالی با اشاره به تفاهم نامه اخير همكاري ستاد نيروهاي مسلح و وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي براي ارائه و توسعه آموزشهاي جديد در مراكز و پادگانهاي زير مجموعه مركز آموزش توپخانه و موشك ها اعلام آمادگي نمود.

آذر افروز ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در مركز آموزش توپخانه گفت: در پادگانهاي ارتش ظرفيت و پتانسيل خيلي خوبي براي آموزش سربازان و نيروهاي رسمي وجود دارد كه البته ما از قبل آموزشهايي در زمينه هاي مختلف ارائه داده ايم ولي با همكاري اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان مي توان اين آموزش هاي را طبق استاندارد روز دنيا و مورد نياز بازاركار ساماندهي نمود.
فرمانده مركز آموزش توپخانه و موشك ها و ارشد نظامي ارتش در استانهاي اصفهان، يزد و چهارمحال بختياري با تاكيد بر اينكه اين آموزش ها دستيابي به شغل جوانان را تسهيل مي كند بيان داشت: آموزش هاي مهارتي و فني و حرفه اي در كاهش معضلات اجتماعي بسيار مؤثر مي باشد و ما آمادگي داريم در توسعه اين آموزشها همكاري لازم با اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان را داشته باشيم.
در ادامه از زحمات مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان تقدير بعمل آمد و حاضرين از كارگاههاي آموزشي بازديد كردند.
   1396/8/15 10:18    تعداد بازدید :  18568

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 18568
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )