دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 111
بازدید دیروز 5,769
بازدید این ماه 588,842
بازدید کننده ماه قبل 955,213
بازدید ماه قبل 1,036,468
بازدید کل 25,476,378

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: از جاذبه های گردشگری شهرستان گلپایگان و خوانسار برای اشتغالزایی و کسب منابع درآمدی بهره برداری گردد ...

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان های گلپایگان و خوانسار با حضور دكتر علي ربيعي وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرمانداران این دو شهرستان و جمعي از مسئولين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان،، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه كارگروه اشتغال كه با حضور مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرمانداران این دو شهرستان و جمعي از مسئولين برگزار شد گفت: شهرستان های گلپایگان و خوانسار دارای جاذبه های گردشگری هستند که باید از آنها در راستای اشتغالزایی و کسب منابع درآمدی بهره برداری کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به وضعیت مناسب این دو شهرستان در آسیب های اجتماعی افزود: در خصوص افزایش سرمایه و همبستگی اجتماعی در این مناطق کار کنیم.
دکتر ربیعی  گفت: کاهش فقر و بهبود اقتصاد کشور از وظایف دولت است اما به محدودیت بودجه دولت توجه کنیم و با همدلی و وفاق بیشتر دولت و مردم، اهداف تبیین شده قابل دستیابی است.
نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه به ظرفیت انسانی خوب این شهرستان اشاره کرد و خواستار توجه بیشتر دولت برای اشتغال زایی در منطقه شد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان نيز در خصوص دوطرح مهارت آموزي در محيط واقعي كارو كارورزي مهارت جويان دانشگاهي كه در دستور كار آموزش فني حرفه اي قرار دارد مباحثي را بيان و افزود: فرصت و فضا مناسبي براي قرار دادن بسته هاي آموزشي مناسب براي قشر مستضعف كميته امداد و بهزيستي لحاظ كنند.
فرماندار گلپایگان نیز در این جلسه با تشریح وضعیت اقتصادی این شهرستان گفت: گلپایگان حدود ٩٠ هزار نفر جمعیت دارد و از نظر منابع طبیعی و گردشگری قابل توجه است.
محسن نیرومند ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان نیز در این جلسه گفت: این استان ٥ میلیون جمعیت دارد و نرخ بیکاری در استان اصفهان یک درصد کاهش یافت و در شهرستان های خوانسار و گلپایگان ٣ درصد نرخ بیکاری کاهش یافت که قابل تامل است.
   1396/8/17 08:27    تعداد بازدید :  9550

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9550
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )