تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 5,299
بازدید دیروز 41,900
بازدید این ماه 949,612
بازدید کننده ماه قبل 754,639
بازدید ماه قبل 826,248
بازدید کل 28,421,795

نماینده مردم شهرستان سميرم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از چهاردهمین دوره مسابقات ملی مهارت : آموزش های فنی و حرفه ای، سرمایه بزرگی در جهت نیل به قله پیشرفت , توسعه و تکنولوژی است ...

به گزارش كميته اطلاع رساني چهاردهمين دوره مسابقات ملي مهارت ، در بعدازظهر دومین روز برگزاری مسابقات ملی مهارت کشور، خانم عمراني نماینده مردم شهرستان سميرم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با حضور در مرکز تربيت مربي كرج طي نشستي با دكتر پرند رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور از نزديك در جريان روند برگزاري مسابقات ملي و بين المللي قرار گرفت .
در اين نشست كه مدير كل و معاون آموزش اداره كل فني و حرفه اي استان اصفهان نيز حضور داشتند ، دكتر پرند با اشاره به حضور تيم ملي مهارت ايران در مسابقات 2015 برزيل اظهار داشت : بزرگترين رويداد آموزش هاي مهارتي ، فناوري و تكنولوژي در كشور در حال برگزاري است و پس از آن با تشكيل شبكه نخبگان مهارتي با حضور بيش از 1000 نفر از برگزيدگان چهارده دوره مسابقات ملي مهارت در بيش از بيست و پنج رشته فني ، خدماتي و رايانه انتظار مي رود با حمايت مجلس شوراي اسلامي اصناف ، كارخانجات ، خيرين ، كارآفرينان و ... از اين نخبگان بهره مند شوند .
خانم عمراني نماينده مردم سميرم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي نيز با ابراز خرسندي از برگزاري مسابقاتي با اين كيفيت بيان داشت : فعاليت جوانان ايراني در مسابقات ملي مهارت بسيار چشمگير بوده و آموزشهاي فني و حرفه اي سرمايه بزرگي در جهت نيل به قله پيشرفت ، توسعه و تكنولوژي است .


در ادامه خانم عمراني به همراهي جلالي مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از سايت های مسابقات در رشته هاي فناوري مد ، تهويه و تبريد ، لوله كشي و گرمايشي ، كاشيكاري ، آجرچيني ، نمایشگاه و گذر مهارت بازدید کرد.
   1392/8/7 9:30    تعداد بازدید :  3120

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3120
5.8/10 (تعداد آرا 21 نفر )