بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
مسابقات ورزشی بانوان
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 2,239
بازدید دیروز 17,905
بازدید این ماه 1,076,026
بازدید کننده ماه قبل 5,678,807
بازدید ماه قبل 5,746,377
بازدید کل 13,808,766

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور مجلس، حقوقی و استانها : آموزش های فنی و حرفه ای بایستی جدی تر از گذشته دنبال شود ...

معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در امور مجلس، حقوقی و استانها بر اهميت آموزش هاي فني و حرفه اي تاكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، جمشيد تقي زاده معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در امور مجلس، حقوقی و استانها طي سفر استاني خود به اصفهان با ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان ديدار و گفتگو كرد.
در ابتداي اين نشست كه جمشيد تقي زاده معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در امور مجلس، حقوقی و استانها، محسن نيرومند مدير كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان، سعيد صادقي مدير كل بهزيستي استان، اصغر برشان عضو شوراي اسلامي شهر اصفهان و دبير خانه ي كارگر استان، عليرضا محرابي مشاور رياست سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و جمعي از معاونين و مديران اداره كل حضور داشتند، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن تشريح فعاليتها و اقدامات انجام شده در سالهاي اخير از تعامل با بخش غير دولتي بعنوان راهكار افزايش بهره وري آموزش هاي مهارتي و به روز شدن آنها نام برد و با اشاره به اينكه آموزش ها مي بايست بر اساس نياز هر منطقه و بازار كار مرتبط با آن برنامه ريزي گردد به تدوين سند مهارت بر اساس آمايش منطقه اي استان اشاره كرد.
تقي زاده معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در امور مجلس، حقوقی و استانها گفت: آموزش هاي فني و حرفه اي ضرورتي براي برون رفت از معضل بيكاري مي باشد و مي بايست آموزش هاي فني و حرفه اي در راستاي توانمند كردن نيروي انساني بصورت جدي تري نسبت به گذشته دنبال شود.
وي اظهار داشت: بسيار خوشحال هستم كه در اين استان با استفاده بهينه از فضاها و امكانات موجود و از همه مهمتر تعامل سازنده با بخش غير دولتي امكان آموزش رشته هاي جديد و مورد نياز بازار كار با وجود كمبود منابع مالي دولتي براي مردم عزيز و بخصوص جوانان فراهم گرديده است.
در پايان حاضرين در جلسه از كارگاههاي آموزشي مراكز جوار اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در بخش دولتي و غيردولتي بازديد كردند.

   1396/9/5 09:27    تعداد بازدید :  8211

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8211
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )