بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 54,235
بازدید دیروز 66,881
بازدید این ماه 1,414,574
بازدید کننده ماه قبل 1,722,131
بازدید ماه قبل 1,793,582
بازدید کل 18,316,676

معاون وزیر تعاون کار رفاه اجتماعی در دیدار با استاندار اصفهان: مدیران اجرایی مجموعه استان اصفهان از توانمندترین مدیران اجرای کشورند و در ارزیابی های انجام شده در رتبه اول تا سوم هستند ...

معاون وزیر تعاون کار رفاه اجتماعی در ديدار با استاندار اصفهان گفت: مدیران اجرایی مجموعه استان اصفهان از توانمندترین مدیران اجرای کشورند و در ارزیابی های انجام شده در رتبه اول تا سوم هستند.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، دكتر محسن مهر علیزاده درجلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که با حضور دکتر جمشید تقی زاده معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران کل دستگاهای ذیل وزرات در استان؛ مسولین تشکلهای کارگری و کارفرمايی ؛ تعدادی از مدیران واحدهای اقتصادی بزرگ اصفهان و جمعي از اعضای شورای شهر اصفهان برگزار  گردید، ضمن گرامیداشت هفته ی بسیج اظهارداشت: خانواده ی وزارت کار، مجموعه ای بزرگ و مؤثری هستند و روز به روز به سمتی حرکت می کنند که ضمن فراهم شدن بستر توسعه و کار، آسایش و معیشت مردم نیز تامین گردد.
استاندار اصفهان ضمن تقدير از خدمات آموزش هاي فني و حرفه اي ا
ستان به ويژه در حوزه برون سپاري و ورود بخش غيردولتي در آموزش هاي مهارتي، افزود:  نقش بسزاي مهارت در اشتغال و ضرورت بر توسعه كمي و كيفي آموزش هاي فني و حرفه اي با طراحي استانداردهاي آموزشي مناسب مطابق با نياز بازار كار و نظارت صحيح بر فرآيند آموزش و مشاركت بخش غيردولتي از اهميت ويژه اي برخوردار است.
استاندار اصفهان به پتانسیل های نیروی انسانی قوی در استان و هوشیاری مردم اشاره کرد و اظهارداشت: تمام ظرفيت
ها آماده است و اگر در این مسیر حرکت کنیم الگوی توسعه ی کشور خواهیم بود و در راستای اقتصاد مقاومتی موفق عمل خواهیم کرد.
تقی زاده معاون وزیر تعاون کار رفاه اجتماعی در جلسه دیدار با استاندار اصفهان گفت: 11مدیر کل اجرایی زیرمجموعه وزارت و چندین مدیر واحد اقتصادی بزرگ اصفهان و تشکلهای کارگری و کارفرمای شرکای اجتماعی ما هستند و پتانسیل و ظرفیت بسیار عالی برای ارائه خدمت به جامعه است.
وي گفت: مدیران  اجرایی مجموعه استان اصفهان از توانمندترین مدیران اجرای کشورند و در ارزیابی های انجام شده در رتبه اول تا سوم هستند.
معاون وزیر تعاون کار رفاه اجتماعی افزود: مجموعه کارهای این ادارات کل بصورت زنجیره ای برای اقشار کارگران،کارفرمایان؛ بازنشستگان؛ معلولین ودر بخش مهارت آموزی برای همه اقشار است و آموزشهاي فنی و حرفه ای اصفهان پیشتاز درآموزش مهارتهای جدید ومتناسب با بازار کار است.
ایشان باتوجه به اهمیت جایگاه شواری هماهنگی استانها به استاندار اصفهان پیشنهاد نمود هر دوماه یکبار جلسات شورای هماهنگی با حضور استاندار محترم تشکیل شود.
در ادامه ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص معرفي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به عنوان متولي آموزش هاي غيررسمي، ارائه بيشترين تعهدات آموزشي اداره كل استان اصفهان براي كارجويان، اصناف و پادگانها كه قريب 10% تعهدات اشتغال استان را دارا يوده، توجه بيشتر مسئولين و مردم به آموزش هاي مهارتي، اهميت آموزش هاي فني و حرفه اي در هم راستا بودن با بازار كار و استفاده حداكثري از ظرفيت هاي بخش غيردولتي مطالبي را بيان نمود.

   1396/9/5 13:48    تعداد بازدید :  8967

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8967
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )