مسابقات آزاد مهارت 1396
هجدهمین مسابقات ملی مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
دفترچه راهنمای ثبت نام ...
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 3,431
بازدید دیروز 5,709
بازدید این ماه 204,606
بازدید کننده ماه قبل 163,752
بازدید ماه قبل 208,578
بازدید کل 779,869

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی اصفهان خبر داد: بازدید بیش از 9 هزار نفر از کارگاههای مهارتی این مرکز در بخش دولتی و غیردولتی ...

رييس مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي اصفهان از بازديد بيش از 9 هزار نفر از اقشار مختلف از كارگاه هاي مهارتي اين مركز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، احمدرضا منتظري رييس مركز شهيد رجايي در تشريح اين خبر گفت: با توجه به نيازجامعه به حرفه هاي مختلف كه امري بديهي است و مي بايست دانش آموزان را با مقدمات و اهميت رسيدن به شغل و ارزش كار و فعاليت دراجتماع آشنا نمود، زيرا ادامه حيات اجتماع و پيشرفت جامعه اي كه دانش آموزان در آن زندگي مي كنند بستگي به شغل سازنده و مفيد دارد.
وي افزود: متأسفانه امروزه به دليل عدم آشنايي دانش آموزان و نوجوانان با مشاغل مختلف و عدم استعداديابي، رشته هاي سليقه اي از سوي خانواده هاي ايشان شاهد اشباع شدن جامعه از فارغ التحصيلان در بعضي از رشته هاي خاص شده ايم كه ماحصل آن پديده بحران بيكاري مي باشد.
منتظري بيان داشت: در راستاي تحقق بند دوم سياست هاي كلي اشتغال ابلاغ شده از سوي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) مبني بر آموزش نيروي انساني متخصص، ماهر و كارآمد متناسب با نيازهاي بازار كار و ارتقاي توان كارآفريني با مسئوليت نظام آموزشي كشور‌ وهمچنين  توأم كردن آموزش، مهارت و جلب همكاري بنگاه هاي اقتصادي براي استفاده از ظرفيت آنها، بالغ بر 9 هزار و 698 نفر از كارگاههاي مهارتي مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي بازديد كردند.
رييس مركز شهيد رجايي اصفهان افزود: در راستاي اجراي برنامه هاي بازديد هماهنگ كشوري، 157 نفر از مقامات و مسئولين استاني، 5 هزار و 300 نفر دانش آموز، 1 هزار 623 نفر دانشجو، 725 نفر از اصناف و صنايع و 2 هزار و 50 نفر به صورت آزاد از دپارتمان هاي سلامت، صنايع دستي، هنرهاي ديجيتال، مشاوره و هدايت شغل، كاريابي كارمند، برق صنعتي، صنايع چوب، تأسيسات حرارتي و .... در بخش دولتي و غيردولتي بازديد كردند.
   1396/9/7 08:52    تعداد بازدید :  173

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 173
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )