دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 5,692
بازدید دیروز 3,258
بازدید این ماه 691,411
بازدید کننده ماه قبل 968,462
بازدید ماه قبل 1,046,271
بازدید کل 25,447,836

مشاور سازمان در امور ارزیابی کارگاه های آموزشی منطقه غرب کشور: تعامل با دستگاههای اجرایی و بخش غیردولتی بهینه سازی آموزش را بدنبال خواهد داشت ...

مشاور سازمان در امور ارزيابي كارگاه هاي آموزشي منطقه غرب كشور، تعامل با ارگانها و دستگاهها و بخشهاي غير دولتي را عاملي براي افزايش بهره وري آموزش در سازمان دانست.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، علير ضا محرابي مشاور سازمان در امور ارزيابي كارگاه هاي آموزشي منطقه غرب كشور با ابوطالب جلالي مدير كل استان ديدار و گفتگو كرد.
در جلسه اي كه با حضور معاونين، رؤساي ادارات ستادي و كارشناسان اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان تشكيل گرديد، در ابتدا جلالي ضمن ارائه گزارشي از اقدامات و فعاليتهاي انجام شده در سالهاي اخير گفت: مجموعه اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان با بهره گيري از ظرفيتها و استفاده فضاهاي بلا استفاده در مراكز آموزشي استان و بكار گيري از ظرفيت بخش غيردولتي و همچنين برنامه ريزي بهينه آموزشي با تدوين سند مهارت توانستيم در سالهاي گذشته در ارزيابي استاني و مسابقات ملي مهارت رتبه هاي خوبي كسب كنيم و در جشنواره امسال در شاخص عمومي، اختصاصي و مجموع شاخصها حائز رتبه اول شويم.
محرابي ضمن اشاره به هدف سفر خود به استان اصفهان گفت: استان اصفهان در امر مهارت آموزي و آموزش هاي فني و حرفه اي پيشگام مي باشد و مي توان با الگوبرداري از فعاليتهاي انجام شده در استانهاي ديگر شاهد تعالي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور باشيم.
مشاور رئيس سازمان اظهار داشت: رياست سازمان بر تمركز زدايي آموزشها، تسهيل فرآيندهاي اداري و اصلاح دوره هاي آموزشي تاكيد دارند و اميدواريم بتوانيم با بهره مندي از تجارب همكاران نواقص سيستم شناسايي و در رفع آن با سرعت گام برداريم.
در ادامه معاونين، رؤساي ادارات ستادي و كارشناسان به بيان نظرات و پيشنهادات خود پرداختند.
در پايان محرابي از كارگاههاي آموزشي مراكز جوار اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در بخش دولتي و غيردولتي بازديد كرد.


 
   1396/9/5 09:16    تعداد بازدید :  17424

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 17424
5.1/10 (تعداد آرا 11 نفر )