تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 9,251
بازدید دیروز 27,317
بازدید این ماه 778,504
بازدید کننده ماه قبل 115,698
بازدید ماه قبل 167,299
بازدید کل 27,408,703

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور مجلس، حقوقی و استانها : آموزش های فنی و حرفه ای بایستی جدی تر از گذشته دنبال شود ...

معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در امور مجلس، حقوقی و استانها بر اهميت آموزش هاي فني و حرفه اي تاكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، جمشيد تقي زاده معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در امور مجلس، حقوقی و استانها طي سفر استاني خود به اصفهان با ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان ديدار و گفتگو كرد.
در ابتداي اين نشست كه جمشيد تقي زاده معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در امور مجلس، حقوقی و استانها، محسن نيرومند مدير كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان، سعيد صادقي مدير كل بهزيستي استان، اصغر برشان عضو شوراي اسلامي شهر اصفهان و دبير خانه ي كارگر استان، عليرضا محرابي مشاور رياست سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و جمعي از معاونين و مديران اداره كل حضور داشتند، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن تشريح فعاليتها و اقدامات انجام شده در سالهاي اخير از تعامل با بخش غير دولتي بعنوان راهكار افزايش بهره وري آموزش هاي مهارتي و به روز شدن آنها نام برد و با اشاره به اينكه آموزش ها مي بايست بر اساس نياز هر منطقه و بازار كار مرتبط با آن برنامه ريزي گردد به تدوين سند مهارت بر اساس آمايش منطقه اي استان اشاره كرد.
تقي زاده معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در امور مجلس، حقوقی و استانها گفت: آموزش هاي فني و حرفه اي ضرورتي براي برون رفت از معضل بيكاري مي باشد و مي بايست آموزش هاي فني و حرفه اي در راستاي توانمند كردن نيروي انساني بصورت جدي تري نسبت به گذشته دنبال شود.
وي اظهار داشت: بسيار خوشحال هستم كه در اين استان با استفاده بهينه از فضاها و امكانات موجود و از همه مهمتر تعامل سازنده با بخش غير دولتي امكان آموزش رشته هاي جديد و مورد نياز بازار كار با وجود كمبود منابع مالي دولتي براي مردم عزيز و بخصوص جوانان فراهم گرديده است.
در پايان حاضرين در جلسه از كارگاههاي آموزشي مراكز جوار اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در بخش دولتي و غيردولتي بازديد كردند.

   1396/9/5 09:27    تعداد بازدید :  16211

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 16211
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )