میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 594
بازدید دیروز 11,568
بازدید این ماه 652,552
بازدید کننده ماه قبل 276,147
بازدید ماه قبل 351,652
بازدید کل 20,769,606

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی اصفهان خبر داد: بازدید بیش از 9 هزار نفر از کارگاههای مهارتی این مرکز در بخش دولتی و غیردولتی ...

رييس مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي اصفهان از بازديد بيش از 9 هزار نفر از اقشار مختلف از كارگاه هاي مهارتي اين مركز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، احمدرضا منتظري رييس مركز شهيد رجايي در تشريح اين خبر گفت: با توجه به نيازجامعه به حرفه هاي مختلف كه امري بديهي است و مي بايست دانش آموزان را با مقدمات و اهميت رسيدن به شغل و ارزش كار و فعاليت دراجتماع آشنا نمود، زيرا ادامه حيات اجتماع و پيشرفت جامعه اي كه دانش آموزان در آن زندگي مي كنند بستگي به شغل سازنده و مفيد دارد.
وي افزود: متأسفانه امروزه به دليل عدم آشنايي دانش آموزان و نوجوانان با مشاغل مختلف و عدم استعداديابي، رشته هاي سليقه اي از سوي خانواده هاي ايشان شاهد اشباع شدن جامعه از فارغ التحصيلان در بعضي از رشته هاي خاص شده ايم كه ماحصل آن پديده بحران بيكاري مي باشد.
منتظري بيان داشت: در راستاي تحقق بند دوم سياست هاي كلي اشتغال ابلاغ شده از سوي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) مبني بر آموزش نيروي انساني متخصص، ماهر و كارآمد متناسب با نيازهاي بازار كار و ارتقاي توان كارآفريني با مسئوليت نظام آموزشي كشور‌ وهمچنين  توأم كردن آموزش، مهارت و جلب همكاري بنگاه هاي اقتصادي براي استفاده از ظرفيت آنها، بالغ بر 9 هزار و 698 نفر از كارگاههاي مهارتي مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي بازديد كردند.
رييس مركز شهيد رجايي اصفهان افزود: در راستاي اجراي برنامه هاي بازديد هماهنگ كشوري، 157 نفر از مقامات و مسئولين استاني، 5 هزار و 300 نفر دانش آموز، 1 هزار 623 نفر دانشجو، 725 نفر از اصناف و صنايع و 2 هزار و 50 نفر به صورت آزاد از دپارتمان هاي سلامت، صنايع دستي، هنرهاي ديجيتال، مشاوره و هدايت شغل، كاريابي كارمند، برق صنعتي، صنايع چوب، تأسيسات حرارتي و .... در بخش دولتي و غيردولتي بازديد كردند.
   1396/9/7 08:52    تعداد بازدید :  9256

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9256
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )