دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 10,966
بازدید دیروز 31,607
بازدید این ماه 1,019,778
بازدید کننده ماه قبل 1,144,013
بازدید ماه قبل 1,212,675
بازدید کل 24,865,943

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی اصفهان خبر داد: اولین سمینار آشنایی با جدیدترین روشهای های فروش حرفه ای در کره جنوبی با مشارکت گروه صنعتی انتخاب در این مرکز برگزار می گردد ...

احمدرضا منتظري از برگزاري اولين سمينار آشنايي با جديدترين روشهاي هاي فروش حرفه اي در كره جنوبي با مشاركت اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و گروه صنعتي انتخاب در 19 آذرماه 1396 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، احمدرضا منتظري رييس مركز شهيد رجايي در تشريح اين خبر گفت: برای اولین بار در ایران سمینار آشنایی با جدیدترین روش‌های فروش حرفه ای درکره جنوبی با مشاركت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و گروه صنعتی انتخاب و با حضور سانگ هو کیم متخصص فروش های نوین از کشور کره جنوبی برگزار می گردد.
منتظري گفت: هدف از برگزاري اين سمينار جذب و استعدادیابی علاقه مندان به فعالیت در حوزه فروش مي باشد.  
وي بيان داشت: محتوای این سمینار آشنایی با جدید ترین روش های فروش در کشور کره جنوبی، آشنایی با شرکت های موفق در حوزه فروش، بیان فرصت های شغلی ایجاد شده به واسطه فعالیت مشترک این شرکت ها با همکاران ایرانی و استعداد یابی از میان علاقه مندان برای فعالیت در حوزه ی فروش می باشد.
منتظري افزود: برای شرکت کننده‌گان در این سمینار توسط  اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان گواهی حضور صادر خواهد شد و پس از انجام مصاحبه تا پايان سال 2018 ، 300 نفر از شركت كنندگان به ويژه مهارت آموختگان آموزش هاي فني و حرفه اي، دانشجويان، كارجويان و ... در حوزه فروش جذب بازار كار خواهند شد.
لازم به ذكر است:‌ سمینار آشنایی با جدیدترین روش های فروش حرفه ای در کره جنوبی روز یکشنبه نوزدهم آذرماه از ساعت 14 الی 16.30 در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی واقع در خیابان هزارجریب خیابان کارگر برگزار می شود. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام رایگان به سایت eventcenter.ir  مراجعه نمایند.   1396/9/16 09:56    تعداد بازدید :  9523

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9523
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )