تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 3,503
بازدید دیروز 24,993
بازدید این ماه 803,298
بازدید کننده ماه قبل 141,600
بازدید ماه قبل 197,531
بازدید کل 27,451,490

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی اصفهان خبر داد: اولین سمینار آشنایی با جدیدترین روشهای های فروش حرفه ای در کره جنوبی با مشارکت گروه صنعتی انتخاب در این مرکز برگزار می گردد ...

احمدرضا منتظري از برگزاري اولين سمينار آشنايي با جديدترين روشهاي هاي فروش حرفه اي در كره جنوبي با مشاركت اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و گروه صنعتي انتخاب در 19 آذرماه 1396 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، احمدرضا منتظري رييس مركز شهيد رجايي در تشريح اين خبر گفت: برای اولین بار در ایران سمینار آشنایی با جدیدترین روش‌های فروش حرفه ای درکره جنوبی با مشاركت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و گروه صنعتی انتخاب و با حضور سانگ هو کیم متخصص فروش های نوین از کشور کره جنوبی برگزار می گردد.
منتظري گفت: هدف از برگزاري اين سمينار جذب و استعدادیابی علاقه مندان به فعالیت در حوزه فروش مي باشد.  
وي بيان داشت: محتوای این سمینار آشنایی با جدید ترین روش های فروش در کشور کره جنوبی، آشنایی با شرکت های موفق در حوزه فروش، بیان فرصت های شغلی ایجاد شده به واسطه فعالیت مشترک این شرکت ها با همکاران ایرانی و استعداد یابی از میان علاقه مندان برای فعالیت در حوزه ی فروش می باشد.
منتظري افزود: برای شرکت کننده‌گان در این سمینار توسط  اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان گواهی حضور صادر خواهد شد و پس از انجام مصاحبه تا پايان سال 2018 ، 300 نفر از شركت كنندگان به ويژه مهارت آموختگان آموزش هاي فني و حرفه اي، دانشجويان، كارجويان و ... در حوزه فروش جذب بازار كار خواهند شد.
لازم به ذكر است:‌ سمینار آشنایی با جدیدترین روش های فروش حرفه ای در کره جنوبی روز یکشنبه نوزدهم آذرماه از ساعت 14 الی 16.30 در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی واقع در خیابان هزارجریب خیابان کارگر برگزار می شود. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام رایگان به سایت eventcenter.ir  مراجعه نمایند.   1396/9/16 09:56    تعداد بازدید :  9634

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9634
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )