میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 1,261
بازدید دیروز 6,977
بازدید این ماه 307,799
بازدید کننده ماه قبل 578,848
بازدید ماه قبل 661,613
بازدید کل 21,076,858

استاندار اصفهان: تأکید بر شناسایی امکانات و محدودیت های آموزش فنی و حرفه ای استان و تشویق بخش غیردولتی برای ایجاد مراکز آموزشی مورد نیاز ...

دكتر مهرعليزاده استاندار اصفهان در جلسه كارگروه اشتغال استان بر شناسایی امکانات و محدودیت های آموزش فنی و حرفه ای استان و تشویق بخش غیردولتی برای ایجاد مراکز آموزشی مورد نیاز تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در جلسه كارگروه اشتغال كه در محل استانداري برگزار گرديد حضور داشت.
دكتر مهرعليزاده استاندار اصفهان در كارگروه اشتغال استان تاكيدكرد: بايد به ماموريت خود عميق تر، اساسي تر، كلي تر و جامع تر بنگريم و به آنچه بايد داشته باشيم و انجام دهيم نگرش دقيق تري داشته باشيم و در اين راستا بايد برنامه ريزي براي آتيه، تسريع و كنترل و افزايش صحت و دقت بايد در دستور كار قرار گيرد.
وي وظايف كارگروه اشتغال را تعیین فعالیت های اولویت دار از نظر استفاده از تسهیلات بانکی با رعایت تصمیمات شورای عالی اشتغال، بسترسازي های مناسب برای سرمایه گذاری بخش غیردولتی در بخش های مختلف اقتصادی با اولویت ایجاد اشتغال در مناطق توسعه نیافته و کمتر توسعه یافته استان، وضعیت بازار کار و ارایه راه حل جهت کاهش میزان بیکاری در سطح استان، هماهنگی در سیاست ها و خط مشی های اجرایی به منظور هدفمند نمودن آموزش ها و تطبیق آن با نیاز بازار کار، شناسایی امکانات و محدودیت های آموزش فنی و حرفه ای استان و تشویق بخش غیردولتی برای ایجاد مراکز آموزشی مورد نیاز برشمرد و افزود: در هر يك از اين وظايف بر تكيه به بخش خصوصي تاكيد شده است.
محسن مهرعليزاده با اينكه ميزان بيكاري در اصفهان، زيبنده ي اين استان نيست، گفت: بايد به ماموريت خود عميق تر، اساسي تر، كلي تر و جامع تر بنگريم و به آنچه بايد داشته باشيم و انجام دهيم نگرش دقيق تري داشته باشيم.
استاندار اصفهان بر طراحي سيستمي در دبيرخانه ي كارگروه براي ارائه ي گزارش دستگاه ها تاكيد كرد و افزود: در راستاي تسريع و كنترل انجام فعاليت ها دستگاه هابايد در مدت زمان كوتاه و حداقل يك هفته اي گزارش فعاليت هاي خود را به دبيرخانه ارائه نمايند تا در جلسات كارگروه موضوعات اساسي مورد تبادل نظر قرار گيرد.
وي افزود: در خصوص صحت و دقت كار  اگر آيين نامه هاي مديران اجازه مي دهد بايد براساس سند آمايش سرزمين شهرستان ها؛ حوزه هاي مختلف اشتغال در شهرستان ها تهيه شود و يك مسير مشخص براي فعاليت ها تعيين گردد و بايد هدايت، صحت و دقت كار براساس آمايش سرزميني صورت گيرد.
استاندار اصفهان بر برنامه ريزي براي آينده تاكيد كرد و افزود: استان اصفهان ظرفيت ارائه ي نظرات، رويه ها و پيشنهادات مشخص براي بهبود وضعيت اشتغال حتي در سطح ملي را دارد و بر همين اساس بررسي براي آتيه در توسعه ي اشتغال از فعاليت هايي است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.
استاندار اصفهان به تغييرات صورت گرفته در معاونت هاي استانداري اشاره كرد و افزود: تغيير با برنامه ها و فكرهاي جديد همراه مي شود و اميدواريم كه با اين تغييرات شاهد شكوفايي بيشتر در كارها باشيم.
محمد علي شجاعي، معاون هماهنگي امور اقتصادي و منابع استانداري نيز در اين جلسه اظهارداشت:  براي پيشبرد اهداف كارگروه نياز به هم افزايي و استفاده از دانش و تجربه ي همه ي مديران و انسجام در برنامه ها و پيگيري هاي مضاعف براي رفع مشكلات هستيم.
   1396/9/19 07:44    تعداد بازدید :  9388

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9388
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )